" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private Zepeda Vicente     46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 15 - 12 - 1944    
       
     
       
  Private Zaccaria James A. Jr. 36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Zaccaro James D.   66th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Corporal Zacchi Pete     175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 29 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Zacchi John     190th Tank Battalion, 9th Armored Division 29 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Zack Matthew A.   524th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 14 - 10 - 1943    
  Sergeant Zahaba Chester P.   326th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Zahn Fred D.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 04 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Zakaib Louis A.   7th Bomber Squadron, 34th Bomber Group, Heavy 05 - 08 - 1944    
  First Lieutenant Zakarian Antrony J.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Zakrzewski Charles     505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 29 - 09 - 1944    
  Private Zaske Carl F. Jr. 47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private Zawalich Walter S.   2nd Infantry Regiment, 5th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private Zdonek Chester R.   681st Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Zdunkewicz Steve A.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Private First Class Zegzutor Victor     395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 23 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Zeidenfeld Alvin X.   452nd Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 17 - 05 - 1943    
  Technical Sergeant Zeigler Paul L.   856th Bomber Squadron, 492nd Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  First Lieutenant Zelek Rudolph J.   45th Squadron, 316th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Zeller William     504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 07 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Zenishek William G.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 25 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Zepeda Ramon R.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Private First Class Zerbe Ralph J.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 23 - 09 - 1944    
  Private First Class Zettner Bernard A.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Zhanel Joe T.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Ziegele Walter J.   731st Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Corporal Ziegman Myron J.   121st Engineer Combat Battalion, 29th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Zielinski Donald F.   701st Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Ziesemer Robert E.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Zietz Erwin H.   86th Cavalry Reconn Squadron, 6th Armored Division 07 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Zigich Mike     36th Tank Battalion, 8th Armored Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Zilinek William   Jr. 120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 11 - 1944    
  Sergeant Zilinsky Joseph R.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Zimber Leonard F.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Sergeant Zimmerman Alton L.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Private First Class Zimmerman Forrest     3222nd Quartermaster Service Company 25 - 04 - 1945    
  Private First Class Zimmerman Griffin M.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Sergeant Zimmermann Russell J.   Civil Affairs Division, Europe 04 - 06 - 1945    
  Private Zingale Louis T.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 26 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Ziniel Joseph M.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 29 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Zink Charles E.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Zinn Francis L.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Zinn Thomas F.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 27 - 09 - 1944    
  Private First Class Zmudzinski Henry P.   139th Engineer Battalion, 17th Airborne Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Zocchi John V.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 27 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Zoellner William H.   48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Sergeant Zoff Vernon L.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 11 - 04 - 1944    
  Technician Fifth Grade Zoradi Stephen M.   56th Engineer Battalion, 11th Armored Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Zorger William E.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private First Class Zouvelos George     386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Zuccarella Rocco M.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Zuck Victor M.   36th Tank Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Zuest Harry W.   495th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 14 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Zug Donald E.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 25 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Zuidema John A.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Zulick Nicholas     346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 15 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Zumpf Frederick W.   423rd Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 14 - 10 - 1943    
  Private First Class Zunamon Jacob     9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Zupen Paul     333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Sergeant Zweier George J.   707th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 21 - 06 - 1944    
  First Lieutenant Zwicky Alfred O.   323rd Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 02 - 11 - 1944    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: