" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Staff Sergeant Waas Darrell A.   705th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 05 - 04 - 1945    
  Sergeant Wachendorfer Charles     16th Infantry Battalion, 13th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Wachter Peter     50th Signal Battalion 22 - 04 - 1945    
  Captain Wade Russell D.   375th Fighter Squadron, 361st Fighter Group 24 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Wade Donald H.   49th Engineer Combat Battalion 11 - 06 - 1945    
  Private First Class Wade Henry H.   508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Captain Wade William     72nd Squadron, 434th Troop Carrier Group 17 - 09 - 1944    
  Private Wade Harvey O.   821st Tank Destroyer Battalion 24 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Wadman Joseph B.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Private First Class Waeiss Harold L.   347th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private Waggoner John A.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private Waggoner Gus A.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 06 - 10 - 1944    
  Technical Sergeant Wagner Robert C.   548th Bomber Squadron, 385th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Second Lieutenant Wagner Charles F.   731st Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private First Class Wahl Joseph L.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Wahl Irving J.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Wahl Richard F.   42nd Cavalry Reconnaissance Squadron 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Wainey Jack P.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 12 - 1944    
  Private Walden James H.   771st Tank Battalion 25 - 11 - 1944    
  Sergeant Walder Paul R.   705th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private Waldridge William C.   34th Tank Battalion, 5th Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Sergeant Waldron Leo F.   359th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Corporal Waldron Edward P.   40th Tank Battalion, 7th Armored Division 29 - 03 - 1945    
  Corporal Waldsmith Harry O.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Walitalo Carl R.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 09 - 10 - 1944    
  Second Lieutenant Walker St Clair   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 01 - 01 - 1945    
  Private First Class Walker Henry     17th Engineer Battalion, 2nd Armored Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Walker Delmer J.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Walker Edward     319th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Sergeant Walker James T.   325th Field Artillery Battalion, 84th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Walker Herman     339th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Walker Lowell K.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Walker Willie J.   4334th Quartermaster Service Company 23 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Walker Howard E.   549th Bomber Squadron, 385th Bomber Group, Heavy 10 - 10 - 1943    
  Technician Fifth Grade Walker Houston P.   571st Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 11 - 04 - 1945    
  Private Walker Edward A.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Walker Samuel L.   739th Tank Battalion 20 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Walla Mitchell A.   577th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Wallace Leon W.   188th Field Artillery Battalion 27 - 03 - 1945    
  Private Wallenberg Frank     117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private First Class Waller David G.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Wallerstein Edward     450th Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 23 - 02 - 1945    
  Corporal Wallwork Albert     115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Wally Walter S.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Walser Aubrey C.   638th Tank Destroyer Battalion 05 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Walsh Mac Murtry   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 10 - 11 - 1944    
  Private First Class Walsh Albert F.   17th Engineer Battalion, 2nd Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Walsh Robert     290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Walsh William J.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 31 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Walsh Richard L.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 04 - 01 - 1945    
  First Lieutenant Walsh Robert R.   Headquarters, Third Army 06 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Walter Harry G.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Walter Cebert G.   336th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 13 - 06 - 1943    
  Private Walter Arthur B.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 12 - 10 - 1944    
  Private First Class Walters Verdon L.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Walters Garner   Jr. 322nd Bomber Squadron, 91th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Walters Eugene A.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Walters Frank L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private Walters Thomas L.   385th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Walters James H.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Flight Officer Walters John C.   96th Squadron, 440th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Walton Jimmie D.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Walton Harrison B. Jr. 45th Squadron, 316th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Wambach James A.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 31 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Wampler Roy M.   703rd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 28 - 05 - 1944    
  Staff Sergeant Wanamaker Paul     422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Wandachowicz Joseph     507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 08 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Wander Roy G.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 25 - 05 - 1944    
  Private Wang Alfred A.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Private First Class Warble Lawrence L.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Sergeant Ward Walter J.   210th Military Police Company 18 - 05 - 1945    
  Private First Class Ward Edward S.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 09 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Ward Robert E.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Ward Howard J.   444th Quartermaster Truck Company 01 - 04 - 1945    
  Major Ward Joseph H.   489th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 05 - 04 - 1945    
  Private Ward Ivie A. Jr. 502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Private First Class Ward Corney M.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private First Class Ward Trynca C.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 30 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Ward Daniel B.   Division Artillery, 9th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Wardale William H.   104th Signal Company, 104th Infantry Division 10 - 01 - 1945    
  Flight Officer Warden Alexander     83rd Squadron, 437th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Wardenburg Palmer J.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private Wardle Gayle T.   423rd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Wardner Fred G.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Wardwell Theodore M.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 01 - 11 - 1944    
  Private First Class Wareham Orson     16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Warenyi William J.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Wargo John G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Warlick Clyde F.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Warmuth Arnold P. Jr. 559th Bomber Squadron, 387th Bomber Group, Medium 02 - 03 - 1944    
  Private First Class Warner Glenn A.   246th Engineer Combat Battalion 23 - 02 - 1945    
  Private First Class Warner Richard R.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private Warner Leonard V.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 13 - 12 - 1944    
  Private First Class Warner George H.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Warner Walter C. Jr. 333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 18 - 12 - 1944    
  Sergeant Warner John E.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Warnick Herschell A.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Warpeha Frank J.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 26 - 04 - 1945    
  Private First Class Warren Fulton     39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private Warren Samuel     4059th Quartermaster Service Company 15 - 06 - 1945    
  Technician Fifth Grade Warren Charles W.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Corporal Warren Kenneth E.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 16 - 11 - 1944    
  Private Warren Marion C.   6985th Guard Company 14 - 06 - 1945    
  Staff Sergeant Warters Charley     28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Sergeant Wartzenluft Albert L.   16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Washburn Roger E.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Washington Howard B.   3967th Quartermaster Truck Company 10 - 06 - 1945    
  Private Washko Robert     504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private Waterland Everett H.   28th Cavalry Reconnaissance Squadron 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Waters James D.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private Waters Chester W.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Private Waters Wendell O.   379th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 18 - 08 - 1945    
  Private First Class Waters Vernon E.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 02 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Waters Phanor B.   487th Fighter Squadron, 352nd Fighter Group 23 - 09 - 1944    
  Sergeant Waters Herman L.   715th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Watkins Leroy     318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Captain Watkins James M.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 05 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Watkins A. J. Jr. 405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Watson James R.   326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Watson James G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 07 - 03 - 1945    
  Private First Class Watson Glen E.   355th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Watson Leamon W.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Private First Class Watson Ralph L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 01 - 1945    
  First Lieutenant Watson James M.   493rd Fighter Squadron, 48th Fighter Group 17 - 12 - 1944    
  Corporal Watson Armer M.   702nd Tank Destroyer Battalion 17 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Watson Hale L.   78th Squadron, 435th Troop Carrier Group 17 - 09 - 1944    
  Sergeant Watson John T.   790th Bomber Squadron, 467th Bomber Group, Heavy 02 - 03 - 1945    
  Sergeant Watt William T.   334th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 03 - 02 - 1945    
  Private First Class Watts Robert D.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Watts Woodard C.   702nd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 27 - 09 - 1944    
  Sergeant Watts John R.   89th Chemical Mortar Battalion 24 - 03 - 1945    
  Private Watts Gilbert     900th Quartermaster Laundry Company 10 - 04 - 1945    
  Private Way Merlin W.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Private Way Harlen W.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Way Frank W.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Master Sergeant Way Stanley A.   743rd Tank Battalion 19 - 11 - 1944    
  Private Waye Richard A.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Wayenberg William D.   366th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 29 - 03 - 1944    
  Private First Class Weakland Clifford D.   Headquarters Company, 29th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Corporal Weatherwax Dale W.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 19 - 09 - 1944    
  Private Weaver Louis W.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Weaver William W.   486th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 14 - 04 - 1945    
  Private Weaver Donald C.   508th Parachute Infantry Regiment 30 - 09 - 1944    
  Private Webb Eldon     13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private First Class Webb Donald H.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Sergeant Webb Marshal C.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Webb William C.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 26 - 01 - 1945    
  Private First Class Webb John C.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private Webber Horace G.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Webbink Paul H.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Weber John R.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 28 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Weber William F.   557th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Weber Alvin L.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Webster Lynn W.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 19 - 11 - 1944    
  Technician Third Grade Webster Leroy B.   866th Ordnance Automotive Maintenance Company 11 - 04 - 1945    
  Major Webster James D.   Headquarters, Chanor Base Section 10 - 12 - 1945    
  Private First Class Weddell Cyril D.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 31 - 03 - 1945    
  Corporal Wedge Anthony F.   355th Engineer General Service Regiment 03 - 04 - 1945    
  Private Weed David E.   1276th Engineer Combat Battalion 09 - 12 - 1944    
  Private Weeden Russell     327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 13 - 10 - 1944    
  Private First Class Weekly Paul E. Jr. 309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private Weeks Julian J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private Wegert Arthur F.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Wegiel Walter F.   701st Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Captain Weinbaum David     18th Tank Battalion, 8th Armored Division 11 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Weiner Herman     562nd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 31 - 03 - 1945    
  Private Weingart Fred     39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Weinglass Ben     330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Weir Frank A.   301st Infantry Regiment, 94th Infantry Division 29 - 05 - 1945    
  Private Weir Andrew     333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 24 - 11 - 1944    
  Captain Weir William R. Jr. 387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Corporal Weirick Gregory F.   458th Squadron, 318th Air Service Group 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Weis Donald H.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Weiser Robert M.   47th Squadron, 313rd Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Weiss Frank P.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 03 - 1945    
  Sergeant Weiss Charles     18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Weiss George     194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Weiss Armin     358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 11 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Weiss Martin J.   45th Field Artillery Battalion, 8th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Weissgerber Clarence     60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 12 - 12 - 1944    
  Private Weiszhaar John   Jr. 15th Cavalry Reconnaissance Squadron 01 - 04 - 1945    
  Private Weitock Arthur J.   508th Parachute Infantry Regiment 21 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Welch Alvin     137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 08 - 03 - 1945    
  Private First Class Welch Johnie J.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 25 - 05 - 1945    
  Sergeant Welch Dallas B.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Welch Charles E.   771st Tank Destroyer Battalion 20 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Welde Charles D.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 15 - 08 - 1944    
  Second Lieutenant Weldon Russell R. Jr. 356th Fighter Squadron, 354th Fighter Group 22 - 02 - 1945    
  Private First Class Wellington Ivan R. Jr. 119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private Wellington Roger R.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Wells John R.   36th Tank Battalion, 8th Armored Division 25 - 02 - 1945    
  Corporal Wells William E.   379th Field Artillery Bn, 102nd Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private Wells Redmond D. Jr. 502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Private Wells Frank     60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 12 - 12 - 1944    
  Corporal Wells Richard F.   82nd Engineer Combat Battalion 09 - 09 - 1944    
  Private Welsh William R.   323th Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Welsh James G.   860th Bomber Squadron, 493rd Bomber Group, Heavy 30 - 09 - 1944    
  Private Welter Vernon T.   53rd Infantry Battalion, 4th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Wempe John R.   368th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Sergeant Wendrzycki Joseph J.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Private First Class Wendt Oren K.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private First Class Wendt Wilson A.   317th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Wenrich Ernest A.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Private Werblansky Stephen     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Werges Raymond W.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private Werner Richard W.   326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 05 - 10 - 1944    
  Private Werner William A.   507th Parachute Infantry Regiment 24 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Wernicki Edward A.   506th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 11 - 04 - 1944    
  Sergeant Werning Kenneth R.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Wertz Henry C.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 22 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Wertz Edward R.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Wery Julius J.   215th Field Artillery Battalion 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Wescott Charles L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Sergeant Weseman William E.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Wesolowski