" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Technician Fifth Grade Taber Kenneth A.   82nd Engineer Combat Battalion 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Tacelt Joseph   Jr. 331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Tackett Charles P.   381st Field Artillery Bn, 102nd Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Private First Class Taff Jack L.   377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Taft James M.   2nd Ranger Battalion 30 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Taggart Lyle A.   450th Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 23 - 02 - 1945    
  Private First Class Tagliaboski John W.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Talbert Clyde     329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 05 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Taliaferro Jack C.   12th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Taliaferro William G.   3184th Signal Battalion 04 - 09 - 1945    
  Technician Fifth Grade Taliferro Lenwood     385th Quartermaster Truck Company 31 - 03 - 1945    
  Private First Class Tamandli Frank F.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Sergeant Tanksley Carl V.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Sergeant Tanski Thaddeus L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Corporal Tappe Robert W.   680th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Tappen Earl O.   640th Ordnance Ammunition Company 24 - 03 - 1945    
  Private Tapscott Joseph R.   852nd Port Company 20 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Tardier Jack     747th Tank Battalion 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Tarkowski Alex F.   394th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Sergeant Tarnowski Raymond A.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private Tartaglia Mauro M.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Tartamella Thomas J.   104th Infantry Regiment, 26th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Taschner Daniel J.   379th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 05 - 03 - 1945    
  Sergeant Tate James W. Jr. 85th Cavalry Reconn Squadron, 5th Armored Division 21 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Tate Robert C.   668th Quartermaster Truck Company 21 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Tate Robert J.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Tatem Lester H.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Tatum Frank W.   703rd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 16 - 08 - 1944    
  Technician Third Grade Tavis Melvin J.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 16 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Taylor Allan W.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 22 - 12 - 1944    
  Private First Class Taylor Caswell     1510th Engineer Water Supply Company 09 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Taylor Charles L. Jr. 527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Private First Class Taylor Clyde S.   326th Field Artillery Battalion, 84th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Taylor Elmo     599th Ordnance Ammunition Company 19 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Taylor Elvie G.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Taylor Frank R.   415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Taylor George L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Taylor Harold F.   83rd Signal Company, 83rd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Taylor Harold F.   508th Parachute Infantry Regiment 19 - 09 - 1944    
  Private First Class Taylor Herman D.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private Taylor Jack C.   818th Truck Company 18 - 10 - 1945    
  Private First Class Taylor James B.   66th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Captain Taylor James I.   389th Fighter Squadron, 366th Fighter Group 26 - 03 - 1945    
  Corporal Taylor Merrill E.   83rd Armored Field Artillery Battalion 29 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Taylor Raymond H.   700th Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Taylor Robert C. Jr. 175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Taylor Robert L.   558th Bomber Squadron, 387th Bomber Group, Medium 25 - 01 - 1945    
  Second Lieutenant Taylor Royce D.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Private First Class Taylor Victor H.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Captain Taylor Victor V. Jr. 45th Tank Battalion, 13th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private Taylor William A.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 21 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Teachey Ira B. Jr. 563rd Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 15 - 03 - 1945    
  Private First Class Teale David A.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 16 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Teeter Claude E. Jr. 216th Field Artillery Battalion, 35th Infantry Division 04 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Teichmann James S. Jr. 43rd Cavalry Reconnaissance Squadron 31 - 03 - 1945    
  Private Teigen Richard A.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 31 - 01 - 1945    
  Private First Class Tenberg Robert L.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private First Class Tennant Philip E.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Tennison Raymond C.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 26 - 01 - 1945    
  Sergeant Ter Haar Jay A.   707th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 21 - 06 - 1944    
  Private First Class Terebieniec John P.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Ternetti Albert J.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Terrell Thomas L.   56th Field Artillery Bn, 8th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Private Terrio Robert L.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 19 - 12 - 1944    
  Sergeant Terry De Witt S.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  Sergeant Terry John B. Jr. 848th Bomber Squadron, 490th Bomber Group, Heavy 17 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Terry Walter E.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Teston Welton P.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Private First Class Teti Albert     334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Teynor Francis M.   83rd Quartermaster Company, 83rd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Tharp Freeland M.   670th Bomber Squadron, 416th Bomber Group, Light 23 - 03 - 1945    
  Private Thatcher Jack E.   979th Field Artillery Battalion 26 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Theado Robert J.   771st Tank Battalion 29 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Thede Ivan W.   79th Squadron, 436th Troop Carrier Group 17 - 09 - 1944    
  Sergeant Theer William M.   Headquarters Company, 17th Airborne Division 06 - 04 - 1945    
  Private Thellefsen Merrill A.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 22 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Theriault Sylvio J.   295th Engineer Combat Battalion 30 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Thistlethwaite Willi     351st Fighter Squadron, 353rd Fighter Group 12 - 05 - 1944    
  Technician Fifth Grade Thomas Charles L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 11 - 1944    
  Private First Class Thomas Clifton O.   13th Chemical Company 20 - 04 - 1945    
  Private Thomas Dalton M.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Sergeant Thomas Dock G. Jr. 423rd Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 26 - 07 - 1943    
  Staff Sergeant Thomas Gordon H.   567th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 07 - 05 - 1945    
  Private Thomas Gregory     10th Infantry Battalion, 4th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Thomas James C.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Thomas James L.   3985th Quartermaster Truck Company 28 - 11 - 1945    
  Staff Sergeant Thomas John R.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Thomas John W.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 28 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Thomas Joseph V. L.   599th Bomber Squadron, 397th Bomber Group, Medium 08 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Thomas Marcum E.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  First Lieutenant Thomas Marvin E.   430th Fighter Squadron, 474th Fighter Group 08 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Thomas Patrick V.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 15 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Thomas Paul E.   3rd Cavalry Reconnaissance Squadron 31 - 03 - 1945    
  Private First Class Thomas Rayford C.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 20 - 11 - 1944    
  Private Thomas Richard H.   508th Parachute Infantry Regiment 02 - 10 - 1944    
  Private Thomas Robert L.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Captain Thomas Verne   Jr. 43rd Field Artillery Battalion, 8th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Thomas Walter E.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 24 - 09 - 1944    
  Sergeant Thompson Basil P.   112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 08 - 11 - 1944    
  Private First Class Thompson Byron W.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Sergeant Thompson Clifford J.   777th Tank Battalion 16 - 04 - 1945    
  Private Thompson David     3130th Quartermaster Service Company 07 - 12 - 1944    
  Private First Class Thompson Eb     331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 05 - 05 - 1945    
  Private First Class Thompson J. D.   359th Engineer General Service Regiment 13 - 09 - 1945    
  Technician Fourth Grade Thompson Jesse W.   44th Signal Construction Battalion 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Thompson Joseph L.   395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Thompson Leonard A.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private Thompson Lloyd G.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private Thompson Ralph R.   111th Engineer Combat Battalion, 36th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Private Thompson Reed     60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private Thompson Robert J.   747th Tank Battalion 20 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Thompson Stacy W. Jr. 501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 26 - 09 - 1944    
  Private Thompson Sylvester J.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 24 - 10 - 1944    
  Second Lieutenant Thompson Tommy M.   364th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 09 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Thompson William B.   387th Fighter Squadron, 365th Fighter Group 20 - 04 - 1945    
  Private First Class Thompson William C. J.   Headquarters Company, Advanced Communication Zone 25 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Thompson William G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Thompson William L.   358th Infantry Regiment, 90th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Thomson Kenneth B.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 03 - 10 - 1944    
  Private First Class Thorn Estes D.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 11 - 01 - 1945    
  Corporal Thornburg Forrest P.   743rd Tank Battalion 26 - 03 - 1945    
  Corporal Thorne Thomas P.   315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Major Thornton Charles V.   555th Bomber Squadron, 386th Bomber Group, Medium 22 - 02 - 1944    
  First Lieutenant Thrasher Jack W.   349th Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Thurman Afton J.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Tichy Edwin R.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Ticknor Charles G.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 08 - 10 - 1944    
  Private First Class Tidwell James T.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 22 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Tighe Edward F. Jr. 337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 21 - 11 - 1944    
  Corporal Tilley Ralph J.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Tilton Barney M.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 08 - 1945    
  Private Timmerman Edison C.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 13 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Tinklepaugh Arthur J.   701st Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Tintera William J. Jr. 405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Tippett William L.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Tipton Charles R.   369th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 13 - 01 - 1943    
  Private First Class Tipton Dorsey E.   743rd Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Tipton Strawder H.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private Tirone Michael J.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Tisinger Ben F.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private First Class Tittle Warren J.   863rd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 18 - 07 - 1945    
  Technician Fifth Grade Titus David     32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 13 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Tjomsland Earl E.   333rd Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 06 - 10 - 1944    
  Private First Class Tkalec Anthony J.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 11 - 02 - 1945    
  Private Tobias Stephen A. Jr. 119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Todd Charles N.   809th Tank Destroyer Battalion 08 - 03 - 1945    
  Private Todd Clarence J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Todesco Felix A.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Tom Bernard B.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 09 - 10 - 1944    
  Private Tom Chin T.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Tomasiewicz Chester     318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Tomaszewski George J.   22nd Infantry Regiment, 4th Infantry Division 25 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Tomazatis Dominic F.   557th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 27 - 02 - 1945    
  Private First Class Tomko Michael J.   774th Tank Battalion 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Tomlinson Emmett L.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Tompkins John E. B. L.   784th Tank Battalion 03 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Tompkins Owen S.   92nd Chemical Battalion 09 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Tomsich Edward     290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Tondo Anthony     291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private First Class Tonker James H.   395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Toombs J. P. Jr. 423rd Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Toomey Bernard L.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Toomey John R.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Lieutenant Toop John R.   United States Naval Reserve 26 - 07 - 1945    
  Corporal Tornetta Anthony J.   Counter Intelligence Corps 24 - 03 - 1945    
  Private Torrence Lorne J.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 09 - 10 - 1944    
  Private First Class Torres Joel M.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private First Class Torres Robert     327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 22 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Torrey Arthur M.   330th Bomber Squadron, 93rd Bomber Group, Heavy 09 - 10 - 1942    
  Flight Officer Totten Franklin Park   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 14 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Tourgee William M.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Tourtellott Theodore     860th Bomber Squadron, 493rd Bomber Group, Heavy 30 - 09 - 1944    
  Captain Tovey George A.   14th Squadron, 61st Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Towers Frederic J.   334th Field Artillery Battalion, 87th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Towle Arthur R.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Towle John C.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 21 - 11 - 1944    
  Captain Towne Hollis L.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Townsend Barney L.   734th Bomber Squadron, 453rd Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Private Townsend Talbot     52nd Infantry Battalion, 9th Armored Division 01 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Tracy Henry A.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 16 - 12 - 1943    
  Private Tranbarger Darrell M.   1128th Engineer Combat Group 14 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Trapani Eugene     733rd Bomber Squadron, 453rd Bomber Group, Heavy 16 - 08 - 1944    
  Sergeant Trautwein John R.   440th Field Artillery Battalion, 7th Armored Division 25 - 11 - 1944    
  Private First Class Traver Morris S. Jr. 407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Corporal Traxler Chester E.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Traylor Charles M.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Corporal Treloar Burdette L.   980th Field Artillery Battalion 10 - 06 - 1945    
  Technician Fifth Grade Tremblay Henry J.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private Tremblay Henry S.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 28 - 12 - 1944    
  Private First Class Tremonti Brom     23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 27 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Trenchard William H.   517th Signal Company 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Trevillian Robert P.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private Trevino Jesus     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Tripp Enoch L.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 20 - 11 - 1944    
  Private Tripp John R.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Trivett Walter L.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Trlica George H.   547th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 11 - 10 - 1944    
  Private Troha Andrew W.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 27 - 12 - 1944    
  Technical Sergeant Trolio Arthur B.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade Trontel Joseph J.   65th Armored Field Artillery Battalion 02 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Trotter Lester S.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Trout John L.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Troutt Vernon M.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Corporal Trouville Rudolph L.   707th Tank Battalion 02 - 11 - 1944    
  Private Trowbridge James F.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Private Troxler Joseph     3696th Quartermaster Truck Company 19 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Trudeau Frank V.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 11 - 10 - 1944    
  Sergeant Trudeau Raymond J.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private True Joseph N.   455th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 04 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Trueblood Clayton E.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Private Truett Jim R.   823rd Tank Destroyer Battalion 27 - 03 - 1945    
  Private First Class Trujillo Ignacio     23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Trybulowski Edward     508th Parachute Infantry Regiment 23 - 09 - 1944    
  Private Tryon Edgar L.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 04 - 10 - 1944    
  Private First Class Tschurwald Lloyd A.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Tuck George E.   415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  Private First Class Tuck Moses H.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Captain Tucker Kemble     36th Tank Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Tucker Terrell H.   366th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 29 - 03 - 1944    
  Staff Sergeant Tucker Trenton T.   330th Bomber Squadron, 93rd Bomber Group, Heavy 08 - 04 - 1944    
  Corporal Tulai Stephen     214th Military Police Company 05 - 05 - 1945    
  Private Tulbure Arthur J.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Sergeant Tumas Edward P.   629th Tank Destroyer Battalion 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Tune Elmer E.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Sergeant Turcsak John     772nd Tank Destroyer Battalion 07 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Turkington Calvin G.   359th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Turnbough Willard A.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 16