" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Sergeant Saake Harry A. Jr. 289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 14 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Saarenpaa George O.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Saathoff Roy E.   10th Tank Battalion, 5th Armored Division 08 - 12 - 1944    
  Private First Class Sabella Charles T.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 31 - 03 - 1945    
  Private First Class Sabin Rex     93rd Reconn Squadron, 13th Armored Division 16 - 04 - 1945    
  Private Sabo Steve     394th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Sachewicz William P.   277th Engineer Combat Battalion 26 - 04 - 1945    
  Sergeant Sackville George E.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Sergeant Sadler Ralph H.   379th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Safko Michael J. Jr. 309th Engineer Combat Battalion, 84th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Sergeant Sagely Daniel E.   554th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 23 - 04 - 1945    
  Private Sager Herbert O.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Sergeant Salajczyk Jesse G.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Sergeant Salamone Sylvester     728th Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 20 - 01 - 1945    
  Private First Class Salazar Santiago C.   744th Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Salek Peter S.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Sall Henry     367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Technician Fourth Grade Sallee Robert B.   37th Tank Battalion, 4th Armored Division 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Salles Gilbert     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 14 - 12 - 1944    
  Sergeant Saltzer James P.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 06 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Salzbrunn Kenneth L.   Band 5th Armored Division 05 - 05 - 1945    
  Private First Class Sam Paul     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Sergeant Sambanis George     576th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  First Lieutenant Sample Arthur M.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Staff Sergeant Sampsel George F.   104th Infantry Regiment, 26th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Sergeant Sanchez Mike P.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Private First Class Sanders Ewell W.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 22 - 06 - 1945    
  Technician Fifth Grade Sanders Marvin E.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Sanders Robert A.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 28 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Sandhagen Paul R.   427th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1944    
  Captain Sandison James T.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Sandness Ervin A.   155th Anti-Aircraft Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Sandor Frank A.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Sergeant Sands Harlie W.   563rd Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 08 - 03 - 1944    
  Private Sands John G.   322nd Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 20 - 03 - 1945    
  Private First Class Sands Willie M.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Sandy Stanley H.   42nd Cavalry Reconnaissance Squadron 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Sang Frederick B.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Sergeant Sansum Harry R.   359th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 24 - 08 - 1944    
  Private First Class Santello John F. Jr. 102nd Cavalry Reconnaissance Squadron 21 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Santomiery Anthony J.   566th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Technician Fifth Grade Santos William V.   52nd Infantry Battalion, 9th Armored Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Saponaro Rocco D.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 21 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Sapp Walter L.   66th Regiment, 2nd Armored Division 06 - 10 - 1944    
  Captain Sargeant Philip E.   743rd Railway Operating Battalion 01 - 02 - 1945    
  Private First Class Sariyan Ohannes     23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Private Sarka Charles     505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Sergeant Sarnikowski Frank     401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 24 - 09 - 1944    
  Technician Fifth Grade Sarubbi Arthur J.   34th Tank Battalion, 5th Armored Division 23 - 05 - 1945    
  Second Lieutenant Sarver William A.   67th Field Artillery Battalion, 3rd Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Private Sarzillo Salvatore A.   83rd Reconnaissance Bn, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Sassen Marvin L.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 16 - 12 - 1943    
  First Lieutenant Sasson Edward     33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Corporal Satchell George W.   514th Fighter Squadron, 406th Fighter Group 20 - 05 - 1945    
  Sergeant Satosk Harold E.   3rd Reinforcement Depot 22 - 07 - 1945    
  Private Satterfield Audalee     175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Private Sauer Allen C.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 19 - 01 - 1945    
  Private Saunders Charles R.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 07 - 12 - 1944    
  Sergeant Saunders James H.   252nd Engineer Combat Battalion 20 - 01 - 1945    
  First Lieutenant Saunders John C.   703rd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 03 - 03 - 1945    
  Master Sergeant Saunders Stewart R.   422nd Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 06 - 12 - 1942    
  Second Lieutenant Saur Robert V.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Staff Sergeant Savage Donald E.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 11 - 1943    
  Private Savalli Michael R.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Saville Harry L. Jr. 401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  Private Savitz Ellis B.   66th Regiment, 2nd Armored Division 19 - 11 - 1944    
  Corporal Sawatzky Martin W.   772nd Tank Destroyer Battalion 06 - 04 - 1945    
  Corporal Sawyer Elmo     308th Railhead Company 14 - 10 - 1945    
  Technical Sergeant Sawyer Phillip F.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Sawyers Louie L.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 12 - 03 - 1945    
  Private Saxon James A.   315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 27 - 03 - 1945    
  Private First Class Saxonis Nicholas     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Saydack Ervin L.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 20 - 06 - 1945    
  Sergeant Sayer Joseph     331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 08 - 03 - 1945    
  Private First Class Sayers James L.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Saylor Russell E.   8th Quartermaster Company, 8th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Corporal Scafide Salvatore C.   585th Bomber Squadron, 394th Bomber Group, Medium 18 - 07 - 1945    
  Private First Class Scalf Andrew J.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Private Scally Marvin E.   23rd Engineer Battalion, 3th Armored Division 16 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Schadegg Louis G.   326th Medical Company, 101st Airborne Division 29 - 10 - 1944    
  Second Lieutenant Schaeffer Homer H.   390th Fighter Squadron, 366th Fighter Group 18 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Schaeffler Albert C.   368th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Private Schafer Harlan E.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Schafer Roscoe E.   681st Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Schanke E. Wilkie   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 16 - 12 - 1943    
  Sergeant Schantz John D.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Schaper Ellenwood R.   811th Tank Destroyer Battalion 02 - 04 - 1945    
  Sergeant Scharff George     318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Schatz Laverne E.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Schaube Charles H.   323th Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Scheibelein Edward M.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 25 - 10 - 1944    
  Technical Sergeant Scheier August E.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private Schenck Harold S.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Schenkel Emil H.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schenkenberger Jacob     579th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Private First Class Scherpe William A.   978th Field Artillery Battalion 22 - 05 - 1945    
  Private Scherz Edwin C.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Schiller George     407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Private First Class Schiller Robert D.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 30 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Schiltz Nicholas C.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Private First Class Schimmer Alfred J.   23rd Engineer Battalion, 3th Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Private Schinasi Seymour B.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schindler Robert D.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 10 - 01 - 1945    
  Sergeant Schlaud Ernest B.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Sergeant Schlorman Louis J.   712th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 11 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Schlueter Harold F.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  Sergeant Schlueter Roy H.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Private First Class Schmeiser Frederick     397th Infantry Regiment, 100th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schmidt Arthur P.   601st Bomber Squadron, 398th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1944    
  Private Schmidt Berl O.   256th Field Artillery Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Schmidt Donald A.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Schmidt Eugene F.   834th Bomber Squadron, 486th Bomber Group, Heavy 02 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Schmidt Ivan E.   741st Tank Battalion 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Schmidt Thomas     413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 19 - 01 - 1945    
  Technician Third Grade Schmidtke Louis F.   Maintenance Battalion, 2nd Armored Division 29 - 07 - 1945    
  Private First Class Schmitt Benedict G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Corporal Schmitt Martin     407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Schmitt Richard J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Schmitz Raymond G.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Technician Fourth Grade Schmitz Robert R.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private Schmitz William V.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Schmoller William     409th Bomber Squadron, 93th Bomber Group, Heavy 28 - 01 - 1945    
  Private Schmollinger Charles     502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 29 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Schnabel Lester E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Schnagl Frank J.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 06 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Schnebly Dexter C.   335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 21 - 05 - 1943    
  Technician Fifth Grade Schneider Albert     743rd Tank Battalion 19 - 11 - 1944    
  Private Schneider Alfred F.   29th Reconnaissance Troop, 29th Infantry Division 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Schneider Arthur A.   415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Sergeant Schneider Arthur     364th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 24 - 08 - 1944    
  Technician Fourth Grade Schneider Elmer E.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Private First Class Schneider George     175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private Schneider Paul H. Jr. 823rd Military Police Company 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Schneidewind Raymond     310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Schnell Albert E.   916th Ordnance Automotive Maintenance Company 22 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Schnier Manfred W.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Schoengrund Gerhardt     7th Infantry Battalion, 8th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  Sergeant Schoenthaler Reinhol     46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 25 - 12 - 1944    
  Sergeant Schoepf Charles J.   680th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Schoepp Jacob A.   536th Engineer Light Pontoon Company 23 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Scholl Harlan B.   571st Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Private First Class Scholtz Frank W.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Schoonaert Raymond C.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Schoonmaker George B.   1252nd Army Air Force Base Unit 08 - 11 - 1945    
  Private Schraff Frederick E.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Private First Class Schreck Joseph L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Schroder John F.   759th Tank Battalion 05 - 06 - 1945    
  Private Schroll Lawrence E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 16 - 11 - 1944    
  Private First Class Schubert Elmer R.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Private First Class Schubert George   Jr. 80th Anti-Aircraft Battalion, 82nd Airborne Division 28 - 09 - 1944    
  Sergeant Schuchard Lewis A.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schuetzle Palmer F.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  Private First Class Schulke John J.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Schulte Donald E.   548th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Schulte Herbert F.   9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Schultz Chester J.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Staff Sergeant Schultz Edwin W. Jr. 701st Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Schultz George J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 13 - 01 - 1945    
  Private Schultz Harvey W.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Private First Class Schultz William W.   681st Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schulz James E.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Private First Class Schuster Francis W.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 24 - 04 - 1945    
  Private Schutt Edward J.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private Schutte Ralph E.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Schuvie Adolph G.   89th Reconnaissance Troop, 89th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private Schuyler Steven B.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Schwartz David     507th Fighter Squadron, 404th Fighter Group 13 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Schwartz Robert     117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 10 - 1944    
  Private Schwarz Edward V.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Schweitzer Carl F.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Schwensen Richard L.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Private Schweyer Leonard W.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 11 - 1944    
  Private First Class Schwindt Henry     47th Infantry Battalion, 5th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Sciarrino Joseph A.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Scifo Salvatore A.   105th Engineer Combat Battalion, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Scirto Joseph J.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Scobey Wilfley   Jr. 343rd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Scoby Lyle J.   380th Field Artillery Bn, 102nd Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Scofield Robert D.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Scott Bert E.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Scott Daniel J.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 31 - 03 - 1945    
  Private Scott David D.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private Scott Frank J.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Scott George E.   112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 02 - 11 - 1944    
  Private First Class Scott Howard M.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  Private First Class Scott James D. Sr. 194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 29 - 03 - 1945    
  Private First Class Scott James W.   159th Infantry Regiment 17 - 05 - 1945    
  Private First Class Scott Paul J.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Scott Paul R.   453rd Bomber Squadron, 323rd Bomber Group, Medium 26 - 03 - 1944    
  Private First Class Scott Robert D.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Scott Robert M.   376th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Sergeant Scott Wallace K.   533rd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  Private First Class Scott Weaver N.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 16 - 02 - 1945    
  Private Scruggs Wiley T.   423rd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 27 - 03 - 1945    
  Private Scrupski Peter     535th Field Artillery Battalion 22 - 05 - 1945    
  Technician Fourth Grade Sculley Charles W.   88th Cavalry Reconn Squadron, 8th Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Sergeant Scully John E.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 27 - 03 - 1945    
  Sergeant Scurlock Walter B.   704th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Private Seabrooke Ernest R.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Seaman Alvin F.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Sears Wyley V.   774th Tank Destroyer Battalion 16 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Seaver Vernon R.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Secaur Lee W.   99th Squadron, 441st Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Sechrist Theodore D.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Private First Class Secon Robert     342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private Sedlacek Edward E. Jr. 334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 12 - 1944    
  Private First Class See Philip J.   341st Infantry Regiment, 86th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Seefeldt Edward S.   570th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 09 - 09 - 1944    
  Private First Class Seel Elsworth L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private Seely Eugene W.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Seemon Bernard     334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private Seeney Albert T.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Private Seese Robert L.   313th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  Private First Class Seger Robert R.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Segraves Nelson T.   705th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 21 - 07 - 1944    
  Second Lieutenant Seibel Thomas J.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private Seibert Adolph J.   12th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Corporal Seidenstricker James     17th Tank Battalion, 7th Armored Division 23 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Seidl Sylvan H.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private Seifert Raymond W.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Private First Class Seifried Philip     38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 20 - 04 - 1945    
  Private First Class Seitz John H.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private Seitzinger Jack M.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private First Class Selfridge William     325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 01 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Sell Edward W.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private Sellers Charles L.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 11 - 1944    
  Private Selmes Charles R.