" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Corporal Rabago Fernando H.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Sergeant Rabel Wilbur D.   634th Tank Destroyer Battalion 15 - 04 - 1945    
  Sergeant Rabell Milton K.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Sergeant Raczniak Louis E.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Radebaugh Bernard J.   358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Corporal Radel Walter J.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 06 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Radich Bogan     785th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 23 - 03 - 1944    
  Private First Class Radich     Sr. 175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Corporal Radmann James B.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Sergeant Radul Trian     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Raether Theodore H.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Private Rafferty William J.   562nd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 25 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Raffety Louis E.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Ragan William H.   315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Ragon Bailey J.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Sergeant Rahn Herman W.   326th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Raider Raymond R.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 05 - 02 - 1945    
  Private First Class Raines Loyd J.   377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Rakowski Steve V.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Raleigh Herman E. Jr. 345th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Ralston Bryce A.   395th Fighter Squadron, 368th Fighter Group 23 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Ramer John T.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Ramirez Charles     387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Ramsdell Robert K.   303rd Infantry Regiment, 97th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Sergeant Ramsey Jackson T.   508th Parachute Infantry Regiment 23 - 09 - 1944    
  Private First Class Ramsey Ronald H.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private Ramstetter Walter E.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Sergeant Randall Francis A.   981st Field Artillery Battalion 13 - 02 - 1945    
  Private Randall Rudy     508th Parachute Infantry Regiment 18 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Randel Charles R.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 20 - 10 - 1943    
  Private Randel Lawrence W.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Randel Leonard E.   401st Fighter Squadron, 370th Fighter Group 25 - 11 - 1944    
  Private First Class Randolph Raymond N.   532nd Quartermaster Salvage & Repair Company 23 - 03 - 1945    
  Sergeant Rangel Fernando B.   776th Bomber Squadron, 464th Bomber Group, Heavy 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Rangel Joe M.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 06 - 01 - 1945    
  Private Ranger Donald G.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 09 - 12 - 1944    
  Private First Class Rankin Harold O.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Private Ranko Charles Willia   387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Flight Officer Ransom William V.   574th Bomber Squadron, 391st Bomber Group, Medium 25 - 01 - 1945    
  Private First Class Rapko Michael     112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 02 - 11 - 1944    
  Corporal Raposky Albert H.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 07 - 05 - 1945    
  Sergeant Rapp Charles G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Private Rapp Edward B.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Raske Harold     311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 30 - 01 - 1945    
  Private First Class Rasmussen Howard W.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Ratchford Robert H.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 09 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Ratermann Joseph A.   485th Engineer Shop Company 25 - 06 - 1945    
  Private Ratkelis Thomas S.   557th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Ratliff George R.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 08 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Ratts Dean M.   334th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 03 - 02 - 1945    
  Private Ravasio Bernard A.   8th Tank Battalion, 4th Armored Division 05 - 04 - 1945    
  Sergeant Ravenor Thomas J.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Rawlings James W.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Rawson James L.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Ray Luther B.   353rd Infantry Regiment, 89th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Rea Thomas L.   517th Parachute Infantry Regiment 09 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Read Thomas     366th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 12 - 08 - 1943    
  Staff Sergeant Reaves Dudley W.   701st Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Rebarsky Andrew   Jr. Civil Affairs Division 04 - 06 - 1945    
  Corporal Rector Bengie M.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Corporal Rector Edward C.   547th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 17 - 02 - 1945    
  Private First Class Redding Henry L.   4298th Gasoline Supply Company 28 - 04 - 1945    
  Corporal Reddington John V. Jr. 60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Private Redfern Lloyd H.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Reed Charles B.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private First Class Reed George R. Jr. 335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private First Class Reed Gerald C.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Reed Lester L.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 28 - 11 - 1944    
  Private First Class Reed Norbert G.   139th Engineer Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Reed Walter S.   561st Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private First Class Reeder Merrill E.   323th Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Corporal Reeks Reginald T.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 13 - 03 - 1945    
  Private Reel Leander     401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Private Reese Frank M.   771st Tank Destroyer Battalion 22 - 01 - 1945    
  Second Lieutenant Reese Halmyth C.   453rd Bomber Squadron, 323rd Bomber Group, Medium 26 - 03 - 1944    
  Sergeant Reese Vincent J.   360th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 22 - 04 - 1944    
  Sergeant Reese Whitney J.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 10 - 01 - 1945    
  Private First Class Reeve Virgil E.   44th Railhead Company 18 - 01 - 1945    
  Private First Class Reeves Harry E.   644th Tank Destroyer Battalion 14 - 04 - 1945    
  Private Reeves Joseph E.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Private Reeves Robert L.   66th Regiment, 2nd Armored Division 30 - 11 - 1944    
  Sergeant Regan Robert M.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Regen Chester A.   747th Tank Battalion 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Reiber Edwin T.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 09 - 1945    
  Private First Class Reich Charles F.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Reichenbach Arno K.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Reichenbach Theodore     66th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 19 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Reichert Paul F.   751st Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Reichold Walter H.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Second Lieutenant Reid Alvah D.   790th Bomber Squadron, 467th Bomber Group, Heavy 02 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Reid Howard D. Jr. 337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 16 - 12 - 1943    
  First Lieutenant Reid James W.   328th Bomber Squadron, 93rd Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Technician Fifth Grade Reid Joseph S.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Reidy Charles E.   401st Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 17 - 08 - 1943    
  Staff Sergeant Reiley Glenn V.   753rd Bomber Squadron, 458th Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private First Class Reiller Kenneth P.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 23 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Rein John J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 01 - 02 - 1945    
  Private First Class Reinerio Alexander J.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Reinhardt John A.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 09 - 03 - 1945    
  Private First Class Reinwand Charles V.   379th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Reiser Alois P.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Corporal Reishus Alton H.   102nd Quartermaster Company, 102nd Infantry Division 05 - 03 - 1945    
  Private First Class Reiter Clarence A.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 26 - 06 - 1945    
  Captain Reitz William     496th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 23 - 09 - 1944    
  Private Remcus Jack T.   48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Remiszewski Frank     318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Rempel Calvin A.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Private Remus Franklin G.   803rd Tank Destroyer Battalion 25 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Rench Duane F.   350th Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 31 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Render Harold J.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Rendina Joseph M.   508th Parachute Infantry Regiment 22 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Rendler Carl   Jr. 331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 21 - 05 - 1943    
  Sergeant Rendon Luis M.   817th Tank Destroyer Battalion 13 - 04 - 1945    
  Private Renner Marvin     556th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Reno Charley N.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Rentfrow Robert R.   387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Rentz Bennett J.   4th Bomber Squadron, 34th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Private First Class Renyer Lester J.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 16 - 04 - 1945    
  Corporal Repa Alois F.   771st Tank Battalion 21 - 12 - 1944    
  Private Repine Alex J.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 24 - 12 - 1944    
  Sergeant Repko George J.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 19 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Resler John T.   83rd Reconnaissance Bn, 3rd Armored Division 17 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Ressani Mario L.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Resweber Ellis J.   452nd Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 17 - 05 - 1943    
  Second Lieutenant Retan George O.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private Reuff Oscar L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Revilock Steven     5th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Rew Howard A.   385th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Sergeant Rewerts Herman R.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Reyerson James H.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Private First Class Reyes Joseph     331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Reynerson Herbert L.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 09 - 03 - 1945    
  Private First Class Reynolds Elvis     513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Reynolds Layman R.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private Reynolds Oris L.   562nd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 02 - 02 - 1945    
  Private First Class Reynolds Roy M.   643rd Tank Destroyer Battalion 03 - 03 - 1945    
  Sergeant Rhatigan Robert H.   66th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Rhoadarmer Floyd W.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Sergeant Rhodes Edward B.   358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Private Rhodes Gene B.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Rhodes Marshall D.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 19 - 11 - 1944    
  Private Rhodes William H.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 18 - 12 - 1944    
  Private Ribet Joseph J.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Ricciardi Ignatius J.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 22 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Riccio Samuel H.   548th Bomber Squadron, 385th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Rice Bernard S.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Rice Donald B.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private Rice Donald S.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 18 - 04 - 1945    
  Private Rice Everett J.   517th Parachute Infantry Regiment 07 - 02 - 1945    
  First Sergeant Rice Stanley     987th Field Artillery Battalion 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Rice William O.   539th Engineer Light Pontoon Company 24 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Rich Floyd P.   51st Engineer Combat Battalion 09 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Rich Frank     36th Tank Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Private Rich Mack     385th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Rich Otto A.   377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private Richard Wallace     4332nd Quartermaster Service Company 20 - 04 - 1945    
  Sergeant Richards Alfred J.   3rd Infantry Regiment 12 - 05 - 1945    
  Sergeant Richards Herman V.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Sergeant Richards Ira T. Jr. 44th Cavalry Reconnaissance Squadron 25 - 01 - 1945    
  Technician Fifth Grade Richardson Allen E.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Richardson Charles B.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private Richardson David L. J.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private Richardson Donald E.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private Richardson Harold M.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private Richardson Jackson C.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 22 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Richardson Merle L.   326th Field Artillery Battalion, 84th Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Richardson Orley C.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 16 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Richardson Ralph     Combat Command "A", 13ht Armored Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Richardson Richard E.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private Richardson Vernon L.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Richey Charles V.   545th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 12 - 08 - 1943    
  Sergeant Richmond Herman D. Sr. 335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 03 - 1945    
  Private First Class Rickard Patrick J.   508th Parachute Infantry Regiment 19 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Rickenbaker Tourie B.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Ricketts John W.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Riddel Jacques E.   546th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Second Lieutenant Riddell John F.   709th Bomber Squadron, 447th Bomber Group, Heavy 29 - 06 - 1944    
  Second Lieutenant Ridenour Donald W.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private Ridenour Edward E.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Rideout James A.   3130th Quartermaster Service Company 05 - 03 - 1945    
  Captain Rideout Robert M.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Rider Dale G.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Rider James J.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 09 - 10 - 1944    
  Private First Class Rieger Elroy F.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Rieger Warren C.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Rielag Lester E.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Rieve Fred K.   Headquarters Company, 2nd Infantry Division 25 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Rife John R.   681st Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Rigapoulos John     504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private First Class Riggall Frederick F.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 29 - 03 - 1945    
  Private First Class Riggins Francis L.   345th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Corporal Riggs Edwin L.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Riggs James W.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 02 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Riggs Richard V.   429th Fighter Squadron, 474th Fighter Group 13 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Riggs Wenzel C.   744th Tank Battalion 04 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Rightmire Roy E. Jr. 335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 10 - 10 - 1943    
  Private First Class Rigsby Louis H.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 23 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Riley George H. Jr. 352nd Bomber Squadron, 301st Bomber Group, Heavy 25 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Riley James W.   Headquarters, 76th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private Riley Robert D.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Rimmer James D.   509th Military Police Battalion 30 - 07 - 1945    
  Flight Officer Rind Robert R.   94th Squadron, 439th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Corporal Rinfrette Hugh F.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Ring Leonard S.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 08 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Ringbloom Guy A.   387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Rinka Clarence L.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Rinker Carl J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Rippen Donald D.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Riso Peter J.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Private First Class Rist Harold E.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 29 - 03 - 1945    
  Sergeant Ritchie William H.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Ritter Edward W. L.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 21 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Rivers Clifton W.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Rivers James C.   849th Bomber Squadron, 490th Bomber Group, Heavy 17 - 03 - 1945    
  Private First Class Roach Agnew     15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 27 - 06 - 1945    
  Private Roach Harry P.   9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Roach Henry V.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 25 - 06 - 1945    
  Private Roan Francis S.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 07 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Roat Earl L.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Sergeant Robaczynski John S.   302nd Infantry Regiment, 94th Infantry Division 01 - 05 - 1945    
  Private First Class Roberson Bernard L.   553rd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 12 - 04 - 1945    
  Private Roberts Albert R.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Corporal Roberts Alexander G.   4th Cavalry Reconnaissance Squadron 30 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Roberts Basil     37th Field Artillery Battalion, 2nd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Roberts Benjamin G.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Private First Class Roberts Earl T.   507th Parachute Infantry Regiment 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Roberts Gerald W.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division