" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Sergeant Pace William H.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Pacecca Antonio S.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 27 - 03 - 1945    
  Sergeant Pacheco David D.   107th Field Artillery Battalion, 28th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Pachico John     100th Squadron, 441st Troop Carrier Group 19 - 09 - 1944    
  Private First Class Paci Adrian L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Pack Elva     10th Infantry Regiment, 5th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Pack Jessie O.   613th Bomber Squadron, 401st Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Technical Sergeant Packard Harold J.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Padilla Serafin     137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 04 - 03 - 1945    
  Private Page Bernice E.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Page Francis P.   747th Tank Battalion 21 - 11 - 1944    
  Private Page James P.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Page Loren E.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  First Lieutenant Pagel Alvin W.   88th Cavalry Reconn Squadron, 8th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Pahlow Donald A.   72nd Squadron, 434th Troop Carrier Group 17 - 09 - 1944    
  Corporal Paiz David     823rd Tank Destroyer Battalion 18 - 04 - 1945    
  First Sergeant Palenske Eugene R. V.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Palmblad John     16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private Palmento Jerry C.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 11 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Palmer Barry F.   112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 04 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Palmer Frank M.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 07 - 01 - 1944    
  Private First Class Palmer Harry   Jr. 414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Palmer Jackson   Jr. 358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 05 - 1944    
  First Lieutenant Palmer Joseph F.   360th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 25 - 06 - 1943    
  Private Palmer King R. Jr. 501st Parachute Infantry Regiment 19 - 09 - 1944    
  Private Palmer Lloyd L. Jr. 513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 31 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Palmer Stefan C.   349th Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 10 - 10 - 1943    
  Sergeant Palmer Warren M.   500th Medical Collecting Company 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Palmerin Raymond T.   376th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 06 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Paltridge Donald L.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private Panek Walter P.   355th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Pankan Joseph A.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Paoli Silvio R.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Pape William H.   38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Paradise Alan H.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 31 - 03 - 1945    
  Sergeant Paradiso Anthony J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Parady Harold D.   323th Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 05 - 03 - 1945    
  Private First Class Parenti Carl A.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 06 - 1945    
  Private First Class Parhamovich Paul L.   379th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 06 - 05 - 1945    
  First Sergeant Paris Walter C.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 19 - 03 - 1945    
  Private First Class Parisi Marion A.   359th Infantry Regiment, 90th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Corporal Park Robert P.   44th Infantry Battalion, 6th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Park William N. Jr. 771st Tank Battalion 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Parker Buril L.   867th Field Artillery Battalion, 65th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private Parker Emerson     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Parker Harry B.   854th Bomber Squadron, 491st Bomber Group, Heavy 18 - 09 - 1944    
  Private Parker James E.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 29 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Parker James H.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Parker Oliver J.   387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Parker Robert B.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Parker Rowdy W.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Sergeant Parker Vaughn     219th Field Artillery Battalion, 35th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Parker Virgil J.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Parker Walter E.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Sergeant Parker Willard M.   365th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 23 - 07 - 1943    
  Captain Parker William H.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 05 - 04 - 1943    
  First Lieutenant Parkinson Roy F.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 19 - 02 - 1945    
  Private First Class Parkinson Thomas H.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Parr Horace J.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 29 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Parr William J.   507th Parachute Infantry Regiment 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Parra Ricardo M.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Sergeant Parra Roy P.   702nd Tank Destroyer Battalion 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Parrish John F.   85th Cavalry Reconn Squadron, 5th Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Private Parson Lawrence     532nd Quartermaster Salvage & Repair Company 24 - 03 - 1945    
  Private Parsons Marlow W.   20th Field Hospital 17 - 12 - 1944    
  Private Partin Lester S.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Private Partridge Albert     29th Signal Construction Battalion 17 - 05 - 1945    
  Private First Class Paschis Leo R.   228th Field Artillery Battalion 01 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Paschke Theodore J.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 23 - 04 - 1945    
  Private Pasque William F.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Passanando Ronald E.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 04 - 01 - 1945    
  Private First Class Passow Haroldean     313th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Pastras Peter A.   401st Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 08 - 04 - 1945    
  Private Pastula Leo M.   44th Cavalry Reconnaissance Squadron 10 - 01 - 1945    
  Private First Class Paszkowski John J.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Sergeant Pate Dexter B.   350th Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Technician Fifth Grade Pate Francis A.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 08 - 01 - 1945    
  Private Pate Herbert L.   4453rd Quartermaster Service Company 10 - 06 - 1945    
  Private First Class Patrician George     120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Patrick William M.   95th Field Artillery Battalion, 5th Armored Division 24 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Patsel Robert L.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Flight Officer Patterson Edward L.   852nd Bomber Squadron, 491st Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private Patton Clifford E.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Patton Earl S.   507th Parachute Infantry Regiment 26 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Patty Morris R.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 26 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Paul Carl S.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Paul George E.   359th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 24 - 08 - 1944    
  Technician Fourth Grade Paul Norbert W.   814th Tank Destroyer Battalion 23 - 11 - 1944    
  Private First Class Paulett Deward M.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 03 - 01 - 1945    
  Private Pauley Carl H.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Paulsen James M. III 333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Paumer Louis J.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 31 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Pavelko Joseph J.   702nd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Private Paxton Harry M.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 08 - 10 - 1944    
  Private First Class Payne Ardell W.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Payne Donald F.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Payson Burnett M.   17th Engineer Battalion, 2nd Armored Division 23 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Payton Josephine B.   577th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private First Class Peacock Tryphon D.   4th Signal Battalion 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Pearce James W.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Pearce Wallace E.   VII Corps Artillery 16 - 04 - 1945    
  Private Pearson Alfred     117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Pearson Carl R.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 21 - 05 - 1943    
  Technical Sergeant Pearson James P.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 22 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Pease Stephen R. E.   389th Fighter Squadron, 366th Fighter Group 01 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Peck Herman E.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 28 - 09 - 1944    
  Sergeant Peck James C.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Peck Robert F.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Peck Robert J.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Peckham Frank B.   149th Signal Company, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Pecolar Paul J.   280th Field Artillery Battalion 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Pecsenye Joseph J.   393rd Infantry Regiment, 99th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Private First Class Pederson Adolph N.   531st Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 28 - 11 - 1944    
  Private First Class Pee William F.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Corporal Peel James R.   211th Chemical Maintenance Company 27 - 04 - 1945    
  Private Peevy Charley R.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Sergeant Peffer Stanley B.   395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Pegram William G.   324th Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 27 - 09 - 1943    
  Sergeant Pegues Robert A.   455th Bomber Squadron, 323rd Bomber Group, Medium 25 - 02 - 1945    
  Private Peifer William W.   190th Field Artillery Battalion 22 - 04 - 1945    
  Corporal Peirce David     42nd Tank Battalion, 11th Armored Division 07 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Peirce Henry T.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Pelc Joe A.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 15 - 10 - 1944    
  Private First Class Pelczar Henry J.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Sergeant Pellegrino Amrico W.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Pellegrino Mario     567th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 24 - 02 - 1944    
  Private Pellegrino Nick V.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Private First Class Peltz William     513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 25 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Peluso Andrew J.   571st Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 25 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Peluso Joseph     407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Peluso Vincenzo     38th Cavalry Reconnaissance Squadron 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Pemberton Leo C.   16th Infantry Battalion, 13th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Penda Robert P.   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Peninger Robert L.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private First Class Penman Fred R.   89th Cavalry Reconn Squadron, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Penning Irwin H.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 15 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Pennington James L.   427th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 04 - 02 - 1943    
  Staff Sergeant Pennington Jess     290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 12 - 05 - 1945    
  Private Pennington Jessie L.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 05 - 10 - 1944    
  Technician Fourth Grade Penny William T.   567th Ordnance Maintenance Company 19 - 12 - 1944    
  Private Pensabene Philip A.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private First Class Pensinger Leander F.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Private First Class Peplinski Theodore     744th Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Peplow Raymond W.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 11 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Pepper Charles J.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Private Pepple Rueben     34th Tank Battalion, 5th Armored Division 18 - 01 - 1945    
  Private Perdue John P.   508th Parachute Infantry Regiment 28 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Pereira Augusto     335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 11 - 12 - 1943    
  Private First Class Perez Martin G.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Perhonitch John     13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Private First Class Perkey W. N. Jr. 377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Captain Perkins William H.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 15 - 01 - 1945    
  Private First Class Perkins William M.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Perla Anthony L.   52nd Infantry Battalion, 9th Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Perman Alvin J.   22nd Engineer Battalion, 5th Armored Division 13 - 12 - 1944    
  Private Perretta Felix A.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Perrine Ralph C.   24th Cavalry Reconnaissance Squadron 21 - 12 - 1944    
  Technical Sergeant Perron Norman     547th Field Artillery Battalion 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Perry Anthony N.   603rd Bomber Squadron, 398th Bomber Group, Heavy 02 - 11 - 1944    
  Private First Class Perry Darwin H.   42nd Tank Battalion, 11th Armored Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Perry James H.   359th Fighter Squadron, 356th Fighter Group 18 - 09 - 1944    
  Flight Officer Perry Kenneth G.   710th Bomber Squadron, 447th Bomber Group, Heavy 25 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Perry Rodney S.   20th Engineer Combat Battalion 26 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Pershing Maurice D.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Perusek Frank M.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  Sergeant Pessin Lewis     310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 02 - 1945    
  Private Peterman Harold E.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 28 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Peters Belvin J.   324th Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 27 - 09 - 1943    
  Staff Sergeant Peters Charles S.   22nd Infantry Regiment, 4th Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Peters Ernest     748th Field Artillery Battalion 17 - 04 - 1945    
  Private Peters George J.   507th Parachute Infantry Regiment 24 - 03 - 1945    
  Private Petersen Henry F.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Sergeant Petersen Kenneth L.   334th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 03 - 02 - 1945    
  Sergeant Peterson Carl E.   112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 07 - 11 - 1944    
  Sergeant Peterson Clair E.   53rd Infantry Battalion, 4th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Peterson Dale J.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Peterson Donald V.   62nd Squadron, 314th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Peterson George     18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private Peterson Kenneth L.   315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Peterson Lloyd M.   23rd Engineer Battalion, 3th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Peterson Marvin R.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Sergeant Peterson Maurice E.   102nd Reconnaissance Troop, 102nd Infantry Division 29 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Peterson Robert G.   571st Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 14 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Peterson Roland E.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 07 - 01 - 1944    
  Sergeant Petoskey Henry S.   638th Tank Destroyer Battalion 08 - 12 - 1944    
  Corporal Petrasek August F. Jr. 272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 05 - 06 - 1945    
  Staff Sergeant Petrekovich Frederic     703rd Tank Destroyer Battalion 08 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Petricka George J.   60th Engineer Combat Battalion, 35th Infantry Division 07 - 03 - 1945    
  Sergeant Petrie Carlton E.   681st Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 04 - 04 - 1945    
  Captain Petrie Robert E.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private Petrie Thomas D.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Sergeant Petrotta Joseph P.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Petrow George J.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Private First Class Petruzzello Arthur     28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Sergeant Petrycki William S.   101st Infantry Regiment, 26th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Petryna George     414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Petteys Alvin H.   351st Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 31 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Pettigrew Carl E.   5th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Pettus Jewell L.   415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Sergeant Petty Ralph O.   3rd Chemical Battalion 28 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Petula George     713th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Staff Sergeant Petzoldt Albert W.   531st Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 10 - 06 - 1945    
  Second Lieutenant Pfahler Ervin J.   358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 05 - 1944    
  Private Pfau William R.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 20 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Pfeiffer Clifford     47th Infantry Battalion, 5th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Corporal Pfohl Christian T.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Sergeant Phalen Glenn O.   295th Engineer Combat Battalion 30 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Phelps Charles P.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private Phelps Franklin E.   702nd Tank Destroyer Battalion 02 - 03 - 1945    
  Private Phelps Lawrence W.   285th Engineer Combat Battalion 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Phifer James H.   395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Philipps James A.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Phillips Carl H.   1289th Engineer Combat Battalion 03 - 05 - 1945    
  Private First Class Phillips Dorman E.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Phillips George W.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Sergeant Phillips John S.   713th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 11 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Phillips Moorehead     47th Squadron, 313rd Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Phillips Robert B.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private Phillips Roger W.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Phillips Winfred     309th Engineer Combat Battalion, 84th Infantry Division 02 - 05 - 1945    
  Second Lieutenant Phillipson Burton M.   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Corporal Piani John T.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private Piasecki Eugene C.   318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Pickard Charles B.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Pickell Willis E.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 20 - 09 - 1944    
  Sergeant Pickering Ernest Art   354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Pickering Kelton P.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division