" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private Oakley Vernon L.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Obednikovich Jordon     83rd Armored Field Artillery Battalion 10 - 04 - 1945    
  Sergeant O'Brien James     771st Tank Battalion 18 - 02 - 1945    
  Private O'Brien John W.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant O'Brien Terence M.   7th Infantry Battalion, 8th Armored Division 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Ochlan Charles     120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 22 - 10 - 1944    
  Sergeant Ochoa Alejo C.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 30 - 01 - 1945    
  Private O'Connell Charles     41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 17 - 11 - 1944    
  Merchant Seaman O'Connell James E.     12 - 10 - 1945    
  Private First Class O'Connell Martin W.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 06 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant O'Connor Gerard F.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  First Sergeant O'Connor Michael J.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 25 - 03 - 1945    
  First Lieutenant O'Connor Richard J.   384th Fighter Squadron, 364th Fighter Group 30 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant O'Connor William T. I.   707th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private O'Daniel John W. Jr. 505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  First Lieutenant O'Dea Clifford J.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 12 - 04 - 1945    
  Sergeant Odell Enos H.   358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Second Lieutenant Odell Irvin S.   77th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Odom Howard N.   702nd Tank Destroyer Battalion 12 - 02 - 1945    
  First Lieutenant O'Donnell Jeremiah J.   125th Cavalry Reconnaissance Squadron 29 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant O'Dowd John     175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Odum Jerry L.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Oelrichs Vernon J. H.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Oesch Harold E.   836th Bomber Squadron, 487th Bomber Group, Heavy 30 - 09 - 1944    
  Sergeant Oestreicher Seymour     701st Tank Battalion 02 - 03 - 1945    
  Private Ofchinick Richard P.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Private Ofer John H.   168th Infantry Regiment, 34th Infantry Division 01 - 05 - 1945    
  Private First Class Ogden Edward L.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Ogilvie Donald J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant O'Grady Michael D.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Staff Sergeant O'Hara Michael P.   43rd Squadron, 315th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant O'Hara Robert B.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 11 - 1943    
  Staff Sergeant O'Horo Robert     334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Oja Andrew A. Jr. 295th Engineer Combat Battalion 28 - 12 - 1944    
  Private First Class O'Kane John L.   393rd Infantry Regiment, 99th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Okeson Kenneth N.   81st Squadron, 436th Troop Carrier Group 19 - 09 - 1944    
  Sergeant O'Laughlin James F.   326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Technician Fifth Grade Olberg Frank J.   14th Field Artillery Observation Battalion 20 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Oldham Mack L.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private Olding Thomas R.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 11 - 12 - 1944    
  Private First Class O'Leary Arthur P. Jr. 9th Infantry Battalion, 6th Armored Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class O'Leary Charles J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Sergeant O'Leary Frank     119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private First Class O'Leary Leo R.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private Olender Walter V.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Oliver Lynn M.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 11 - 1943    
  Private Olivieri Anthony     325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Ollinger Richard J.   343rd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Olsen Arthur E.   536th Engineer Light Pontoon Company 23 - 02 - 1945    
  Private Olsen Richard O.   12th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 10 - 01 - 1945    
  Private First Class Olson Alvin     51st Infantry Battalion, 4th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Olson Bertram E.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 05 - 01 - 1945    
  Technical Sergeant Olson Elmer R.   566th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Sergeant Olson John E. Jr. 367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Captain Olson John W.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 09 - 10 - 1942    
  First Lieutenant Olson Leo G.   342nd Ordnance Depot Company 30 - 09 - 1944    
  Technical Sergeant Olson Marvin C.   708th Bomber Squadron, 447th Bomber Group, Heavy 25 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Olson Melvin J.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Corporal Olson Rayder C.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Olson Rudolph     743rd Tank Battalion 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Olszewski Henry W.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 24 - 03 - 1945    
  Private O'Neal Clyde L.   16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class O'Neal George W.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 10 - 12 - 1944    
  First Lieutenant O'Neal John E. Jr. 614th Bomber Squadron, 401st Bomber Group, Heavy 13 - 04 - 1944    
  Private O'Neil Bernard W.   634th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 14 - 04 - 1945    
  Corporal O'Neil Jeremiah H.   Headquarters Company, 4th Armored Division 01 - 04 - 1945    
  Sergeant Onie Milton S.   334th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 03 - 02 - 1945    
  Sergeant Onley Marvin A.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Corporal Ontiveroz Gustavo R.   55th Infantry Battalion, 11th Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Opacich Robert S.   307th Airborne Engineer Battalion, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Private First Class Opitz Max J.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private Opolko Nicholas     58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 27 - 02 - 1945    
  Sergeant Opp Austin L.   259th Infantry Regiment, 65th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private First Class Orecchio Frank C.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Orendorff John E.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 27 - 12 - 1944    
  Private First Class Orlowski Frank J.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Sergeant Orphan James J.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private Orris Verle S.   101st Infantry Regiment, 26th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Orsat Albert A.   773rd Field Artillery Battalion 09 - 05 - 1945    
  Private Orsburn Elwyn R.   125th Cavalry Reconnaissance Squadron 01 - 12 - 1944    
  Private First Class Orsini Joseph J.   355th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Sergeant Ortiz Abelardo L. Jr. 333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Sergeant Osborn Jack E.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Second Lieutenant Osborn Mark A.   365th Fighter Squadron, 358th Fighter Group 07 - 01 - 1944    
  Private Osborn Marvin R.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Osburn Harvey H.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class O'Shaughnessy Jeremi     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Osier Frederick E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Ost Henry C.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Ostdick Robert C.   87th Cavalry Reconn Squadron, 7th Armored Division 27 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Ostrow Arnold W.   369th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant O'Sullivan John D.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 30 - 03 - 1945    
  Corporal Oswalt Ralph V.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Otenbaker George E.   298th Engineer Combat Battalion 07 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant O'Toole Francis J.   589th Field Artillery Bn, 106th Infantry Division 23 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade O'Toole Robert J.   309th Engineer Combat Battalion, 84th Infantry Division 09 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Ott Robert A.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 11 - 04 - 1944    
  Private Ottersbach Granville     315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Ouellet Joyce L.   524th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 14 - 10 - 1943    
  Private Ourada Edward R.   519th Port Battalion 03 - 11 - 1945    
  Private First Class Ouseley William J.   474th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 16 - 04 - 1945    
  Private Outhouse Earl C.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 09 - 05 - 1945    
  First Sergeant Outlaw William L.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 29 - 10 - 1944    
  Technician Fourth Grade Overton Robert G.   113th Cavalry Reconnaissance Squadron 25 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Owen Allen C.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Owen Burl M.   360th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 25 - 06 - 1943    
  Private First Class Owen Donald E.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 12 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Owen Harold M.   423rd Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1943    
  Second Lieutenant Owen Owen   Jr. 502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Sergeant Owen Richard C.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Owen Woodrow     317th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Owens Cecil D.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 08 - 03 - 1945    
  Private First Class Owens Claude C.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Owens John M.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Owens R. E.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Private Owens Wayne C.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 27 - 09 - 1944    
  Private First Class Oxford Earl     38th Engineer General Service Regiment 12 - 08 - 1945    
  Private Oxley Fred C.   319th Engineer Combat Battalion, 94th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Ozbun Harold C.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 28 - 03 - 1945    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: