" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Technical Sergeant Nelson Ole K.   524th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
       
     
       
  Private Nacarato Patrick     116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 07 - 10 - 1944    
    Nadel Rudolph       24 - 05 - 1945    
  Sergeant Nader Francis J.   728th Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Nadler Paul J.   353rd Infantry Regiment, 89th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Sergeant Nafz Harry C.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 04 - 05 - 1945    
  Private First Class Nagy Andrew R.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Nagy Joseph     87th Cavalry Reconn Squadron, 7th Armored Division 27 - 10 - 1944    
  Private First Class Nail Archie N.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Nails James H.   38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Corporal Nanko John   Jr. 406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Nannery Edward J.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Napier Vernon     709th Tank Battalion 09 - 12 - 1944    
  Private First Class Naramore Maurice J.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private Nardone Armundo A.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Narewski John F.   376th Infantry Regiment, 94th Infantry Division 13 - 06 - 1945    
  Staff Sergeant Nash John L.   452nd Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 17 - 05 - 1943    
  Private First Class Nash Joseph A.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 21 - 03 - 1945    
  Lieutenant Colonel Nash Joseph     178th General Hospital 08 - 11 - 1945    
  Private Nash Phillip E.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Nash Thomas V.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Staff Sergeant Nash Travis E.   506th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 05 - 04 - 1945    
  Private Naso Michael     117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Private First Class Nason Charles M.   59th Infantry Battalion, 13th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Nason Donald E.   533rd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Technician Fifth Grade Nate William H.   329th Engineer Combat Bn, 104th Infantry Division 19 - 06 - 1945    
  Technician Fifth Grade Nathan Eric     82nd Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Nathan Ralph M.   325th Ferry Squadron, 31st Air Transport Group 21 - 04 - 1945    
  Private Nation Herbert     3275th Quartermaster Service Company 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Nauman Russell E.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 21 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Nawracaj Jerome C.   339th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 20 - 10 - 1943    
  Private Nawrocki Edwin S.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Nazzarett Daniel B.   376th Fighter Squadron, 361st Fighter Group 22 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Neal Henry     116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Sergeant Neal Latham W.   332nd Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 21 - 07 - 1944    
  Second Lieutenant Neal Maurice J.   494th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 23 - 09 - 1944    
  Private First Class Nearhood Alvin H.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Nedza Joseph     508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Needham Harrel R.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private Needham Robert A.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Neff Charles W.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Nega Theodore J.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private First Class Negri Adolph J.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Sergeant Neilsen Warren F.   728th Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 20 - 01 - 1945    
  Private First Class Neiman Thomas J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Neitsch Billy B.   14th Tank Battalion, 9th Armored Division 19 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Nelson Albert C.   125th Cavalry Reconnaissance Squadron 06 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Nelson Duane E.   68th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 27 - 01 - 1943    
  Corporal Nelson Everett H.   327th Field Artillery Battalion, 84th Infantry Division 19 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Nelson Laverne W.   836th Bomber Squadron, 487th Bomber Group, Heavy 30 - 09 - 1944    
  Private First Class Nelson Nels K.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Nelson Percy C.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 21 - 12 - 1944    
  Captain Nelson Robert R.   14th Photographic Squadron, 7th Reconnaissance Group 08 - 06 - 1944    
  Private Nelson Robert W. Jr. 120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 22 - 10 - 1944    
  Private Nelson Thomas M.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Nelson William J.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Nemeth James     754th Bomber Squadron, 458th Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private First Class Nemkowich Stephan     31st Bomber Squadron, 5th Bomber Group, Heavy 02 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Nessel Charles L.   351st Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 10 - 10 - 1943    
  Private First Class Nester Orby M.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Private First Class Nett Herman J.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Nettleship Chester E.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Private First Class Neuendorf Arthur L.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Private Neuhalfen Duane H.   548th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 02 - 10 - 1945    
  Private First Class Neukam Daniel A.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Sergeant Neumann Leo J.   23rd Reclamation and Repair Squadron 19 - 05 - 1945    
  Corporal Neumuller Carl     15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 11 - 12 - 1944    
  Private Nevarez Joe P.   821st Tank Destroyer Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class New Robert E.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Private First Class Newberry Lester S.   105th Medical Battalion, 30th Infantry Division 14 - 06 - 1945    
  Private Newcomb Charles H. Jr. 314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Newcomb Raymond D.   913th Ordnance Automotive Maintenance Company 18 - 06 - 1945    
  Private Newell Freeman W.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Newhook Ernest R.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Newkirk Kenneth W.   351st Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 31 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Newman Burrel F.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 11 - 06 - 1943    
  First Lieutenant Newman Edwin K.   7th Infantry Battalion, 8th Armored Division 26 - 02 - 1945    
  Private Newman Freeman M.   603rd Tank Destroyer Battalion 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Newman Louis G.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 22 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Newman Warren B.   401st Fighter Squadron, 370th Fighter Group 11 - 05 - 1945    
  Private First Class Newsom Grover C. Jr. 406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Newsome Linwood T.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 15 - 12 - 1944    
  Sergeant Newsome Robert S.   848th Bomber Squadron, 490th Bomber Group, Heavy 25 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Newton Claude A.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 02 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Newton Raymond E.   731st Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 05 - 11 - 1944    
  Sergeant Ney Paul J.   304th Medical Battalion, 79th Infantry Division 23 - 05 - 1945    
  Second Lieutenant Nichol James E.   23rd Fighter Squadron, 36th Fighter Group 14 - 02 - 1945    
  Private First Class Nicholas Sam A.   1276th Engineer Combat Battalion 22 - 12 - 1944    
  Private Nicholls Will H.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 11 - 02 - 1945    
  Private First Class Nichols Charles B.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 06 - 11 - 1944    
  Private First Class Nichols Dean D.   224th Medical Company, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Nichols Elton L.   713th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Nichols Glenn E.   318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Nicholson Earl H.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Nicholson Harry E.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Nicholson John D.   707th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 21 - 06 - 1944    
  Staff Sergeant Nicholson Joseph E.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Corporal Nickel Kenneth W.   741st Tank Battalion 18 - 04 - 1945    
  Captain Nicklas J. Laverne   607th Tank Destroyer Battalion 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Nickson Dock W.   1363rd Engineer Dump Truck Company 09 - 05 - 1945    
  Private Nickson Joe G.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 12 - 1944    
  Private First Class Nicosia Carl A.   193rd Field Artillery Battalion 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Niedzwiecki William     116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Private Nielsen Albert W.   447th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 03 - 04 - 1945    
  Private Nielsen Carl E.   743rd Tank Battalion 22 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Nielsen Niels R.   325th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 03 - 10 - 1944    
  Private First Class Niemann Louis W.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Niemczura John   Jr. 325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Niemeier Francis J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Niemi Ralph E.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Nightingale Vernon A.   43rd Field Artillery Battalion, 8th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Niland William J.   77th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Nile Jack D.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Corporal Nimtz Earl J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Flight Officer Nippert Clifton W.   849th Bomber Squadron, 490th Bomber Group, Heavy 17 - 03 - 1945    
  Private First Class Niro Pasquale   Jr. 175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Nissi George M.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Captain Nix James S.   359th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 19 - 08 - 1943    
  Second Lieutenant Nixon Lloyd A.   422nd Fighter Squadron 02 - 12 - 1944    
  Private Nixon William J.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 06 - 03 - 1945    
  Private First Class Noak Theodore A.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 13 - 03 - 1945    
  Private Noble Keith R.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Noble Robert E.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Flight Officer Noehre Ernest J.   93rd Squadron, 439th Troop Carrier Group 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Noel Roy G.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 11 - 1944    
  Sergeant Nofsinger John R. Jr. 333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  Technical Sergeant Nogas Walter M.   304th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Private Nolli Augustine D.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 07 - 03 - 1945    
  Private First Class Noonan Frederick D.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private Norby Harold D.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 28 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Nord Don E.   84th Reconnaissance Troop, 84th Infantry Division 21 - 03 - 1945    
  Private First Class Nordan William     10th Infantry Regiment, 5th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private Norrell James M.   3222nd Quartermaster Service Company 25 - 04 - 1945    
  Private First Class Norris Althon B.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Norris John T.   78th Signal Company, 78th Infantry Division 27 - 01 - 1945    
  Technician Fifth Grade North Robert E.   78th Reconnaissance Troop, 78th Infantry Division 31 - 12 - 1944    
  Private First Class Norton Daniel E.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Norton James A. Jr. 452nd Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 17 - 05 - 1943    
  Private First Class Norton Louden H. Jr. 405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 18 - 01 - 1945    
  Sergeant Norton Robert C.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private Nottingham Claude D.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 25 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Novick Edwin S.   328th Bomber Squadron, 93rd Bomber Group, Heavy 12 - 10 - 1944    
  Sergeant Novickie Victor L.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 07 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Novotny Herbert M.   859th Bomber Squadron, 492nd Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Private First Class Nowak Henry T.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Nowakowski Edward R.   817th Tank Destroyer Battalion 01 - 04 - 1945    
  Private Nowakowski Joseph E.   4th Signal Battalion 02 - 05 - 1945    
  Private First Class Nowell Douglas     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Nowicki Walter S.   563rd Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Sergeant Noyallis Vincent J.   48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 06 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Nunlist John C.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Nunn Chester R.   377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Nunn William     705th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 26 - 08 - 1944    
  Private First Class Nurnberg George W.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 31 - 03 - 1945    
  Private Nurse Robert E.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 23 - 09 - 1944    
  Private First Class Nuse Edgar D.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 09 - 1945    
  Technical Sergeant Nuss Dale H.   348th Engineer Combat Battalion 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Nussbaum Charles D.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 28 - 12 - 1944    
  Private First Class Nye Frederick M.   131st Anti-Aircraft Gun Battalion 24 - 03 - 1945    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: