" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
<
  Private First Class Kaceraukas Alfred F.   16th Infantry Battalion, 13th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Kachinskas Albert J.   101st Infantry Regiment, 26th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Kacpura Joseph A.   83rd Armored Field Artillery Battalion 29 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Kacucewicz Stanley     310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private First Class Kadlubowski Melvin W.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Sergeant Kaer Robert L.   748th Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 02 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Kahler George J.   86th Cavalry Reconn Squadron, 6th Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Kahn Herbert     36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Kajut Norman F.   562nd Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 10 - 02 - 1944    
  Private First Class Kalander Victor I.   557th Field Artillery Battalion 26 - 01 - 1945    
  Private Kalas Charles     41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Kale James L.   1014th Engineer Bridge Company 04 - 11 - 1945    
  Staff Sergeant Kalinejko Stanley J.   789th Bomber Squadron, 467th Bomber Group, Heavy 05 - 08 - 1944    
  Private Kalivoda Joseph M.   Headquarters Company, 29th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Kallemeyn Lester     377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Corporal Kaminski Stanley W.   359th Field Artillery Battalion, 95th Infantry Division 13 - 02 - 1945    
  Private First Class Kammarcal Harold H.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Kammerer Clayton C.   330th Bomber Squadron, 93rd Bomber Group, Heavy 09 - 10 - 1942    
  Sergeant Kampen Percy R.   423rd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Corporal Kampes Milford T.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 01 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Kanable Richard E.   557th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 29 - 11 - 1944    
  Sergeant Kandcer Bernard H.   326th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 23 - 03 - 1944    
  Technician Fifth Grade Kandefer Frank J.   10th Infantry Battalion, 4th Armored Division 27 - 03 - 1945    
  Private Kane Freddie E.   358th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Technical Sergeant Kane John D.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Sergeant Kane William H.   748th Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 20 - 06 - 1944    
  Technician Fifth Grade Kantgias Nicholas     172nd Engineer Combat Battalion 13 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Kapaciewicz George J.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private First Class Kaplan Victor F.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 07 - 11 - 1944    
  Private Kappel William J.   462th Anti-Aircraft Gun Battalion 09 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Kapusta George R.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Private First Class Karba Joseph     405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 12 - 01 - 1945    
  Private First Class Karger Harold E.   66th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Karnes Cecil W.   565th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Sergeant Karnes Robert     38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 26 - 03 - 1945    
  Sergeant Karnish Albert R.   302nd Infantry Regiment, 94th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Karopulios Angelo     323th Field Artillery Battalion, 83rd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Karp Edward L.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private Karr Richard B.   456th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 08 - 10 - 1944    
  Private First Class Karwoski Theodore J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Kasmer Leo J.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 06 - 10 - 1944    
  Private First Class Kasprzyk Roman A.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Kast Willard W.   571st Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 14 - 03 - 1945    
  Private Kastan Charles P.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Private First Class Katin Cornelius B.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Katinas Charles A.   277th Engineer Combat Battalion 25 - 04 - 1945    
  Private First Class Katt Frederick H. Jr. 15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Katz Mitchell J.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Katz Saul     733rd Bomber Squadron, 453rd Bomber Group, Heavy 31 - 03 - 1945    
  Private First Class Kauffman Michael J.   387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Kaufman Philip G.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 13 - 01 - 1945    
  Private First Class Kaufman Theodore W.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Kausch Richard C.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  First Lieutenant Kautter William A.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 12 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Kay Stanford A.   568th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 10 - 01 - 1945    
  Technical Sergeant Kayden Frank     786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 15 - 08 - 1944    
  Private First Class Kays J. B.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 08 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Kayser Lawrence F.   390th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Kayute Marvin E.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Private First Class Kazmir Emil     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Keane Thomas J.   337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Kearney John H.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 07 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Kearns John G.   81st Squadron, 436th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Kearns William L.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 21 - 10 - 1944    
  Private Kedell Albert J.   592nd Field Artillery Bn, 106th Infantry Division 13 - 08 - 1945    
  Sergeant Kee Louis S.   30th Repair Squadron, 30th Air Depot Group 22 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Keefer Paul W.   549th Bomber Squadron, 385th Bomber Group, Heavy 26 - 07 - 1943    
  Private Keegan James B.   399th Field Artillery Battalion, 8th Armored Division 02 - 04 - 1945    
  First Sergeant Keichel Victor C.   53rd Infantry Battalion, 4th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Keighley Curtis     377th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 12 - 08 - 1945    
  Private Keilman Robert A.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Keim Othniel A.   22nd Fighter Squadron, 36th Fighter Group 10 - 02 - 1945    
  Private First Class Keim Robert E.   507th Parachute Infantry Regiment 24 - 03 - 1945    
  Private Keime Maurice E.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private Keimel David P.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Keirn Roy C.   391st Bomber Squadron, 34th Bomber Group, Heavy 30 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Keiser John B.   77th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Kellenberger Galen A.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private First Class Keller Charles H.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 15 - 01 - 1945    
  Private Keller Edward F.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Corporal Keller Hallett     808th Field Artillery Battalion 21 - 01 - 1945    
  Private Kelley Harold L.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Kelley Henry L.   29th Reconnaissance Troop, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private Kelley John E.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Kelley Marvin M.   131st Ordnance Battalion, 9th Armored Division 03 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Kelley Richard W.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Sergeant Kellogg Harold C.   624th Ordnance Ammunition Company 27 - 04 - 1945    
  Private First Class Kellogg Jack E.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 14 - 12 - 1944    
  Technical Sergeant Kellum Roland E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 16 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Kelly Francis W.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Kelly Frederick N.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private Kelly Herbert L.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Kelly James M.   325th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 01 - 12 - 1943    
  Technical Sergeant Kelly John B.   3532nd Ordnance Automotive Maintenance Company 13 - 04 - 1945    
  Private Kelly John G.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 10 - 1944    
  Sergeant Kelly Louis J.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Kelly Michael G.   753rd Field Artillery Battalion 25 - 11 - 1944    
  Private First Class Kelm Louis J.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private Kemmet Robert J.   771st Tank Destroyer Battalion 03 - 04 - 1945    
  Corporal Kemock Walter     87th Chemical Battalion 19 - 04 - 1945    
  Major Kemp Edward K.   Headquarters, 453rd Bomber Group, Heavy 24 - 06 - 1944    
  Technician Fourth Grade Kemp Leroy E.   43rd Signal Construction Battalion 10 - 06 - 1945    
  Private First Class Kempf Theodore     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 22 - 12 - 1944    
  Private First Class Kendall William H.   42nd Cavalry Reconnaissance Squadron 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Kenderdine Guy R.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private Kendrick Dan F.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Kendziora Thomas A.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 31 - 03 - 1945    
  Private Kenealy Joseph M.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 25 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Kennedy Bernard J.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Sergeant Kennedy H. T.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 12 - 12 - 1944    
  Private Kennedy James G.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Kennedy Robert E.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Kenner Everett L.   322nd Bomber Squadron, 91th Bomber Group, Heavy 17 - 08 - 1943    
  Private First Class Kenney Francis J.   1301st Engineer General Service Regiment 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Kent Robert W.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Keohan Francis R.   60th Engineer Combat Battalion, 35th Infantry Division 04 - 03 - 1945    
  Corporal Keown Philip   Jr. 771st Tank Battalion 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Keplinger Howard D.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 09 - 03 - 1945    
  Private First Class Kerby George I.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Kerchmar Rudolph     385th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Kernan Thomas M.   68th Tank Battalion, 6th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Kerr Alfred M.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Corporal Kerr Edward J.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Kerr Ivan H.   10th Tank Battalion, 5th Armored Division 22 - 04 - 1945    
  Private First Class Kerr James W.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Kerr Maurice J.   83rd Armored Field Artillery Battalion 25 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Kerr Richard L.   856th Bomber Squadron, 492nd Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Sergeant Kershal Andrew F.   516th Field Artillery Battalion 02 - 02 - 1945    
  Private First Class Kershner Robert L.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 29 - 03 - 1945    
  Private First Class Kessler James W.   777th Tank Battalion 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Kessler Walter     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private Kester Robert     501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private Ketchersid Vernis E.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Kettendorf Robert F.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Keyes Ernest A.   785th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 09 - 08 - 1944    
  Private First Class Keyes Orin F.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 21 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Kiburz Arthur F.   472nd Ambulance Company 17 - 04 - 1945    
  Sergeant Kiefer Harold E.   701st Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Sergeant Kiehn Donald R.   715th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Kielblock Albert L.   579th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 07 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Kiggins Russell J.   364th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 14 - 10 - 1943    
  Private First Class Kiggins Wayne D.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Kilburn Orille K.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Kilby James L.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 19 - 09 - 1944    
  Private First Class Kilby Lehmon     4th Cavalry Reconnaissance Squadron 19 - 04 - 1945    
  Private Kilcoin John R.   332nd Field Artillery Battalion, 86th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Captain Kiley John W.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Kilgore James M.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Killion Arthur R.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Kilmer Thomas B.   1301st Engineer General Service Regiment 16 - 04 - 1945    
  Sergeant Kim Kenneth H.   309th Engineer Combat Battalion, 84th Infantry Division 09 - 02 - 1945    
  Private Kimball Claude O.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Kimball Harry Wales   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Kimball John R.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Kimbel Roy T.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Kimbrough William B.   276th Infantry Regiment, 70th Infantry Division 08 - 06 - 1945    
  Private First Class Kimsey Melvin     345th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private Kindig Karl K.   67th Field Artillery Battalion, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Kindle Delbert D.   17th Cavalry Reconnaissance Squadron 22 - 11 - 1944    
  Private First Class King Carl E.   776th Field Artillery Battalion 05 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant King Carl E.   597th Ordnance Ammunition Company 27 - 04 - 1945    
  Sergeant King Dorsey A.   343rd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private King Edward T.   3rd Medical Battalion, 3rd Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Sergeant King Fred E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 19 - 11 - 1944    
  Private First Class King George F.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 25 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant King Harold T.   335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 22 - 06 - 1943    
  Corporal King Harry L.   746th Railway Operating Battalion 20 - 04 - 1945    
  Captain King James A.   720th Railway Operating Battalion 24 - 06 - 1945    
  Private First Class King John D.   743rd Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private First Class King John     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private King Kenneth J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private King Leslie D.   9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade King Robert D. Jr. 134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 08 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant King Willie W.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 01 - 10 - 1944    
  Private Kingery Morris H.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Private Kingsley Noel D.   456th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Kingston John A.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 25 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Kinnaman Arlen Z.   417th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Kinney James W.   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Kinney Joseph A.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Private First Class Kinstler Roy A.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private First Class Kint John D.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 19 - 02 - 1945    
  Private First Class Kipler Kenneth R.   16th Infantry Battalion, 13th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private Kirby Francis J. Jr. 49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 05 - 03 - 1945    
  Private First Class Kircheval William J.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 10 - 02 - 1945    
  Private First Class Kirchue James S.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Kirdzik Joseph J.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Kirkcaldy Mitchell G.   244th Engineer Combat Battalion 21 - 04 - 1945    
  Private Kirkendall Cecil W.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 17 - 11 - 1944    
  Private First Class Kirkland Paul H.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private Kirkland William J.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Corporal Kirkman Ralph E.   759th Field Artillery Battalion 14 - 04 - 1945    
  Private Kirkpatrick Roy D.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 24 - 09 - 1944    
  Technical Sergeant Kirlin William H. Jr. 409th Bomber Squadron, 93th Bomber Group, Heavy 18 - 09 - 1944    
  Private First Class Kiser Walter G.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 18 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Kissack James L.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Private First Class Kiszka Casimer     45th Field Artillery Battalion, 8th Infantry Division 21 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Kitchell James R.   456th Bomber Squadron, 323rd Bomber Group, Medium 03 - 11 - 1943    
  Technician Fifth Grade Kitcho John     329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Kizis Justin     507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 15 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Kjar Ferdinand M.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 20 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Kjelland Leonard B.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 08 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Klamser Leonard F.   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Corporal Klase Paul B.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 21 - 02 - 1945    
  Sergeant Klaverenga George W.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Sergeant Klebofski Raymond V.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Private First Class Klein John W.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Klein Robert J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Klein Sherman S.   600th Bomber Squadron, 398th Bomber Group, Heavy 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Klein Vern F.   110th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 09 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Kleine Frank R.   193rd Field Artillery Battalion 22 - 06 - 1945    
  Private Kleintjes Bertrand     41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 02 - 03 - 1945    
  Corporal Klemke Reinhold H.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 21 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Klemm August     358th Infantry Regiment, 90th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Sergeant Klemm Roy R.   324th Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 07 - 11 - 1943    
  First Lieutenant Klemola Robert B.   506th Fighter Squadron, 404th Fighter Group 08 - 06 - 1945    
  Staff Sergeant Klemp Arthur E.   335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 11 - 12 - 1943    
  Staff Sergeant Klemp George H.   264th Engineer Combat Battalion 11 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Klima Norman J.   535th Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Private First Class Kline Glen O.   394th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Kline Jose L.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 15 - 03 - 1945    
  Private Kline Robert L.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 31 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Klippel John     440th Field Artillery Battalion, 7th Armored Division 02 - 06 - 1945    
  Technician Fifth Grade Klocek Bruno J.   701st Tank Battalion 26 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Klockowski John J.   4th Cavalry Reconnaissance Squadron 04 - 05 - 1945    
  Private First Class Kloe Toke V.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private First Class Kloskie Joseph A.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25