" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private First Class Jablonski Walter J.   415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Jackman Lon E. Jr. 427th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Private First Class Jackson Carl M.   3917th Gasoline Supply Company 13 - 08 - 1945    
  Private First Class Jackson Doyle K.   97th Reconnaissance Troop, 97th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Sergeant Jackson Garfield     4405th Quartermaster Service Company 25 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Jackson George W.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 11 - 06 - 1943    
  Sergeant Jackson Hugh M.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Jackson John R.   94th Squadron, 439th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Jackson Kenneth D.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Sergeant Jackson Lloyd H.   533rd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  Staff Sergeant Jackson Willard A.   66th Infantry Regiment, 71st Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Jackson William F.   6900th Reinforcement Depot 17 - 06 - 1945    
  Captain Jacobius Herman L.   307th Engineer Battalion, 82nd Airborne Division 28 - 09 - 1944    
  Private First Class Jacobs Roger A.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Sergeant Jacobs Ronald H.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Jacobson Donald J.   354th Fighter Squadron, 355th Fighter Group 20 - 05 - 1944    
  Flight Officer Jacobson L. D.   75th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Jacobus Louis S.   47th Infantry Battalion, 5th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Jacquart Francis L.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Jaeger George     36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Jaeger William C.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 12 - 10 - 1944    
  Corporal Jaegle Adolph L.   47th Infantry Battalion, 5th Armored Division 04 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade James Charles   Jr. 329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant James Cletus R.   992nd Engineer Bridge Company 27 - 04 - 1945    
  Private First Class James Ellis E.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant James George L.   731st Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private James Jackson J.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 20 - 07 - 1945    
  Flight Officer James John W.   77th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class James Willy F. Jr. 413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Jamieson Donald P.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 17 - 01 - 1945    
  Technician Fourth Grade Jamison Leonard O.   754th Field Artillery Battalion 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Jamison Walter     66th Signal Battalion 26 - 04 - 1945    
  Private First Class Jamraz Stanley     120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Private Janicki John A.   33rd Engineer Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Private Janis Robert L.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Janos John   Jr. 10th Tank Battalion, 5th Armored Division 04 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Jantac Anthony V.   23rd Engineer Battalion, 3th Armored Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Jarabek John     394th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Jarosz Walter A.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Jarrard Walter W.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Jarratt James L.   87th Cavalry Reconn Squadron, 7th Armored Division 02 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Jaskolski Frank J.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Jaso Selestino B.   548th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Jasura Peter   Jr. 490th Quartermaster Depot Company 18 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Jatros George     508th Parachute Infantry Regiment 29 - 09 - 1944    
  Private First Class Jazwinski Gilbert R.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Jefferson Charles H.   784th Tank Battalion 01 - 03 - 1945    
  Private First Class Jehlen John A.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private Jenkins Elmore L.   657th Ordnance Ammunition Company 23 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Jenkins Frank H.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Jenkins Robert U. K.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 11 - 1944    
  Corporal Jenkins Samuel T.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Jenkins Thomas O.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Jens Henry W.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 19 - 05 - 1945    
  Private First Class Jensen John W.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Sergeant Jensen Otto     8th Tank Battalion, 4th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Sergeant Jensik Roy J.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Jenson Rudolph L.   369th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Jeschke Herman A.   331st Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 11 - 1943    
  Technician Fifth Grade Jeske Arnold O.   707th Tank Battalion 23 - 03 - 1945    
  Private First Class Jeske John H.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 07 - 11 - 1944    
  Private First Class Jessup John W. Jr. 466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Jeter James W.   351st Fighter Squadron, 353rd Fighter Group 25 - 11 - 1944    
  Private First Class Jewell Kenneth     505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private First Class Jimenez Alberto P.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Jirik Joseph     748th Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Private First Class Jiron Archie C.   329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Joachim Harris W.   704th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Captain Job George C. Jr. 62nd Bomber Squadron, 39th Bomber Group, Very Heavy 06 - 03 - 1944    
  First Lieutenant Jobe Robert G.   368th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Jodrie Kenneth F.   327th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 02 - 03 - 1944    
  Technician Fifth Grade Johan Walter R.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 29 - 03 - 1945    
  Private Johns Benny     3209th Quartermaster Service Company 15 - 04 - 1945    
  Private First Class Johns Robert L.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson Albert H.   Unites States Strategic Bomb Survey 24 - 05 - 1945    
  Private First Class Johnson Alfred B.   820th Tank Destroyer Battalion 01 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson Algoth W.   494th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 23 - 09 - 1944    
  Private First Class Johnson Alvin C.   278th Engineer Combat Battalion 02 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson Charles E.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Johnson Clifford R.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Sergeant Johnson Douglas D.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Johnson Eugene B.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Johnson Floyd T.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Private First Class Johnson Frank A.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 01 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson George O.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson Gilbert F.   8th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Johnson Guy C.   323rd Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 01 - 05 - 1944    
  Private Johnson Harold L.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 17 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Johnson Harry E.   569th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 20 - 10 - 1943    
  Captain Johnson Henry W.   66th Regiment, 2nd Armored Division 17 - 04 - 1945    
  Private Johnson Holmes     272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 27 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Johnson Hugh D.   48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 07 - 12 - 1944    
  Private First Class Johnson Iver O.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Johnson James D.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Johnson John C.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Johnson Kurt R.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Johnson Leonard A.   821st Tank Destroyer Battalion 15 - 11 - 1944    
  Corporal Johnson Leonard M.   228th Field Artillery Battalion 24 - 11 - 1944    
  Private First Class Johnson Ray M.   508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Johnson Raymond E.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Johnson Robert E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 19 - 11 - 1944    
  Private First Class Johnson Silas A.   9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Flight Officer Johnson Stanley W.   613th Bomber Squadron, 401st Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  Private Johnson Thurman A.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 14 - 10 - 1944    
  Private First Class Johnson Vince P.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private First Class Johnson Wallace C.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Johnson William R.   466th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Johnston Arthur B.   560th Bomber Squadron, 388th Bomber Group, Heavy 11 - 12 - 1943    
  Staff Sergeant Johnston George R.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Private First Class Johnston Guy V.   261st Infantry Regiment, 65th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Captain Johnston James A.   369th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 13 - 01 - 1943    
  Major Johnston James V. Jr. 334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 04 - 03 - 1945    
  Private First Class Johnston John A.   309th Engineer Combat Battalion, 84th Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Johnston William J.   535th Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 05 - 11 - 1943    
  Second Lieutenant Johnston William P.   506th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 20 - 02 - 1944    
  Sergeant Joiner Glenn A.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 12 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Jokinen Reino E.   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 21 - 12 - 1944    
  Sergeant Jolley Ben F.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Jollimore John C.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Jonas Melvin P.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Sergeant Jonathan Harold     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Jones Charlie M.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Lieutenant Colonel Jones David E.   Division Artillery, 84th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones Edgar C.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Jones Edward R. B.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Jones Everett H.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Flight Officer Jones Everette R.   77th Squadron, 435th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Corporal Jones Francis L.   48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Jones Frank J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Captain Jones George E.   493rd Fighter Squadron, 48th Fighter Group 11 - 04 - 1945    
  Private Jones Harry P.   80th Anti-Aircraft Battalion, 82nd Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  Private First Class Jones Henry A.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private Jones Hugh     4451st Quartermaster Service Company 13 - 05 - 1945    
  Private First Class Jones James C.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones James E.   80th Anti-Aircraft Battalion, 82nd Airborne Division 24 - 04 - 1945    
  Private Jones James H.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 03 - 02 - 1945    
  Sergeant Jones James P.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Private Jones John E.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 22 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Jones Joseph A.   450th Bomber Squadron, 322nd Bomber Group, Medium 17 - 05 - 1943    
  Technician Fifth Grade Jones Joseph J.   557th Field Artillery Battalion 05 - 12 - 1944    
  Private Jones Kenneth C.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Sergeant Jones Lloyd R.   40th Tank Battalion, 7th Armored Division 24 - 11 - 1944    
  Corporal Jones Marshall F.   40th Tank Battalion, 7th Armored Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones Marshall L.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Private First Class Jones Milton C.   318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones Murray A.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones Nelson B.   377th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Jones Orville D.   743rd Tank Battalion 22 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Jones Owen L.   59th Infantry Battalion, 13th Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Private Jones Paul D.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 05 - 04 - 1945    
  Private Jones Pink D.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Private Jones Raymond W.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Sergeant Jones Robert K.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Jones Robert W.   524th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Jones Roy W.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Jones Samuel Q.   422nd Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 06 - 12 - 1942    
  Private Jones Theodore     47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private Jones Trevor     430th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Jones Walter R. Jr. 116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Jones Walter W.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Jones Wendell P.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 23 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Jones Wilbert G.   535th Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 19 - 08 - 1943    
  First Lieutenant Jones William H. Jr. 354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Jones William R.   497th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 14 - 02 - 1945    
  Private First Class Jonson James J.   16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Joos Albert L.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private First Class Jordan Alfred R.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Jordan Floyd A.   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 04 - 04 - 1945    
  Sergeant Jordan Houston V.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 28 - 04 - 1945    
  Sergeant Jordan J. L.   687th Field Artillery Battalion 09 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Jordan Walter R.   354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Jordan William A.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 14 - 03 - 1945    
  Private First Class Jordan William E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 28 - 02 - 1945    
  Corporal Jordan William K. Jr. 508th Parachute Infantry Regiment 23 - 12 - 1944    
  Private First Class Jorge Joaquin H.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 03 - 04 - 1945    
  Private Jorgensen Frederick     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 02 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Jorgensen Winther     335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Joscelyn Earl F.   110th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 25 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Joseph Ford E.   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 31 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Josey James F.   2nd Infantry Regiment, 5th Infantry Division 23 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Journey Orville B.   99th Squadron, 441st Troop Carrier Group 23 - 09 - 1944    
  Technician Fourth Grade Joyce Barney R.   22nd Engineer Battalion, 5th Armored Division 25 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Joyce William P.   587th Bomber Squadron, 394th Bomber Group, Medium 08 - 04 - 1945    
  Captain Joyslin Paul C.   78th Squadron, 435th Troop Carrier Group 19 - 09 - 1944    
  Private First Class Jozovich Nicholas J.   190th Tank Battalion, 9th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Judd Cale E.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 17 - 12 - 1944    
  Private First Class Judd Emanuel     115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Judd Stephen P.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 08 - 03 - 1944    
  Staff Sergeant Judkins James A.   303rd Infantry Regiment, 97th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Judson Maynard E.   748th Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 25 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Juhas Michael     301st Infantry Regiment, 94th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Julian William M. Jr. 787th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 15 - 08 - 1944    
  Private First Class Junek Jack R.   757th Railway Shop Battalion 16 - 08 - 1945    
  Private Jupina Joseph P.   33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Sergeant Jurkic Joseph J.   774th Field Artillery Battalion 20 - 11 - 1945    
  Private First Class Jussila Hedvig M.   313th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 03 - 05 - 1945    
  Private First Class Justin Lawrence M.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Justus Raymond D.   401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  Private First Class Jutrzonka Leo V.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 02 - 1945    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: