" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private First Class Eaglesome Robert M.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private Earl Arthur J.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 23 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Earle Fred R.   903rd Field Artillery Battalion, 78th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Earle Roger E.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Sergeant Eason Wilbert E.   533rd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  Second Lieutenant East Charles T.   547th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1943    
  Private Easterbrook Earl E.   307th Engineer Battalion, 82nd Airborne Division 22 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Eastgate Ralph J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private First Class Eastman Glen J.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Eastman Jerome P.   747th Tank Battalion 01 - 03 - 1945    
  Corporal Eastman Lee B.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Eastman Norman E.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Easton Rockwell R.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 01 - 05 - 1945    
  First Lieutenant Eaton Frederick W. II 945th Field Artillery Battalion 13 - 04 - 1945    
  Private Eaton George W. Jr. 415th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Sergeant Eaton James R.   785th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 23 - 03 - 1944    
  Second Lieutenant Eaton Norman H.   587th Bomber Squadron, 394th Bomber Group, Medium 15 - 05 - 1945    
  Private First Class Eberhard Lester A.   355th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 13 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Ebert Paul J.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 27 - 09 - 1944    
  Private First Class Ebert Verlyn W.   354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Eckard Lawrence A.   668th Bomber Squadron, 416th Bomber Group, Light 14 - 02 - 1945    
  Private Eckberg Ferdinand E.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 04 - 10 - 1944    
  Private First Class Eckenrode Raymond J.   354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Corporal Eckenrode Richard J.   736th Tank Battalion 14 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Eckerle William C.   569th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 14 - 02 - 1945    
  Private Eckerson Roy E.   303rd Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private Eckert Randall R.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 05 - 03 - 1945    
  Private Eckert Roy J.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private Eckman Robert W.   8th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Sergeant Edberg Merrill J.   742nd Field Artillery Battalion 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Edelstein Melvin L.   134th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Private First Class Edgerly Everett E.   47th Infantry Battalion, 5th Armored Division 09 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Edgerton Henry Y. Jr. 714th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 25 - 03 - 1945    
  Private First Class Edgin Dewey C.   272nd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 06 - 05 - 1945    
  Private First Class Edmonds Allan E.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Edmondson Max D.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Technical Sergeant Edwards Benjamin E.   319th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 03 - 04 - 1945    
  Private Edwards Carl L.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 28 - 12 - 1944    
  Private Edwards Donald F.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Edwards Johnny C.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 27 - 12 - 1944    
  Sergeant Edwards Joseph K.   647th Bomber Squadron, 410th Bomber Group, Light 14 - 02 - 1945    
  Sergeant Edwards Russell R.   251st Engineer Combat Battalion 23 - 02 - 1945    
  Sergeant Edwards William R.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Private First Class Egalite George F.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 02 - 06 - 1945    
  Second Lieutenant Egan John P.   753rd Bomber Squadron, 458th Bomber Group, Heavy 06 - 03 - 1944    
  Private First Class Egan Robert J.   771st Tank Destroyer Battalion 18 - 11 - 1944    
  Private Eggerding Alvin T.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Ehrlich Joseph J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private First Class Eich Lyonel H.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private Eilman Richard H.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 01 - 10 - 1944    
  Technician Fourth Grade Eisenhuth Charles W.   81st Tank Battalion, 5th Armored Division 19 - 04 - 1945    
  Private First Class Elam John D.   34th Tank Battalion, 5th Armored Division 17 - 04 - 1945    
  Private Elder Richard     115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade Elder Willard R.   814th Tank Destroyer Battalion 08 - 06 - 1945    
  Private Elias Thomas     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Private First Class Elinski John     194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Elke Walter E.   366th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 22 - 09 - 1945    
  Private Elkins Hugh C.   88th Cavalry Reconn Squadron, 8th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Ell James R.   15th Cavalry Reconnaissance Squadron 30 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Ell John W.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Private Elledge Ralph J.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 17 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Ellenburg Harold C.   1056th Engineer Construction and Repair Group 01 - 02 - 1945    
  Sergeant Ellerbusch Clarence     638th Tank Destroyer Battalion 09 - 04 - 1945    
  Captain Ellinger Jerome H.   254th General Hospital 25 - 05 - 1945    
  Private First Class Elliott Charles M.   121st Engineer Combat Battalion, 29th Infantry Division 24 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Elliott Dorral B.   24th Tank Battalion, 13th Armored Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Elliott Eugene L.   506th Bomber Squadron, 44th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Elliott Glen D.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Major Elliott John Glide   301st Engineer Combat Battalion, 76th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Elliott Walter M.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Ellis Duane E.   32nd Squadron, 314th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Ellis Grover W. Jr. 190th Tank Battalion, 9th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Ellis Henry E.   211th Field Artillery Battalion 11 - 03 - 1945    
  Private First Class Ellis Jack H.   Headquarters Company, 75th Infantry Division 31 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Ellis William J.   893rd Tank Destroyer Battalion 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Ellison Charles A.   9th Quartermaster Company, 9th Infantry Division 01 - 05 - 1945    
  Technical Sergeant Ellison Oscar V.   368th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Eloe Robert N.   535th Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Private First Class Elsea Palmore     314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 21 - 04 - 1945    
  Private Emerick Ulysses S.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 03 - 10 - 1944    
  Captain Emerson Donald R.   336th Fighter Squadron, 4th Fighter Group 25 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Emerson James F.   734th Bomber Squadron, 453rd Bomber Group, Heavy 02 - 10 - 1944    
  Technician Fifth Grade Emery Charles T.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Emery James R.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 07 - 04 - 1945    
  Corporal Emery William K.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 07 - 05 - 1945    
  Private First Class Emmert Ralph O.   304th Infantry Regiment, 76th Infantry Division 17 - 05 - 1945    
  Private Emond Ludger R.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Emory John R.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Encinias Fidel A.   453rd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 13 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Engelbretson Donald E.   137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private Engelhardt Herman A.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Technical Sergeant Engelhart George L.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Engle Leon J.   355th Engineer General Service Regiment 15 - 06 - 1945    
  Private First Class Engle Robert M.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Sergeant Englehardt Albert J.   326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Private First Class Engles Allen R.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Enman Warren A.   453rd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Ensley Joseph W.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 30 - 09 - 1944    
  Technician Fifth Grade Entler Paul L.   736th Tank Battalion 18 - 04 - 1945    
  Private Entrekin Jesse P.   456th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 20 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Epperson Arnold B.   34th Squadron, 315th Troop Carrier Group 17 - 09 - 1944    
  Private Eppig Gerald L.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Epps William E.   596th Bomber Squadron, 397th Bomber Group, Medium 23 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Epright Wilbur E.   920th Field Artillery Battalion, 95th Infantry Division 20 - 03 - 1945    
  Corporal Epting Harry E.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 25 - 12 - 1944    
  Private Erdman Theodore W.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Private First Class Erickson Carl D.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Erickson Glenn V. W.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  First Lieutenant Erickson Hilmar G.   391st Fighter Squadron, 366th Fighter Group 02 - 06 - 1945    
  Private Erickson Ralph L.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Private First Class Erickson Toivo W.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private Eriksson Axel I.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 08 - 10 - 1944    
  Private First Class Ernest Robert B.   16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Private First Class Ernst Austin A.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 30 - 03 - 1945    
  Private Ernst Michel D.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 11 - 12 - 1944    
  Private First Class Ernst Thomas C.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Private Ervin Buford     465th Quartermaster Laundry Company 07 - 01 - 1946    
  Private First Class Ervin Roy C.   320th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Erwin Robert E.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Escalera Joe J.   393rd Infantry Regiment, 99th Infantry Division 05 - 04 - 1945    
  Private Escobedo Eusebio Z.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Eser Boyd F. Sr. 395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 23 - 03 - 1945    
  Captain Eskelin Thurston E.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Private Espe Arthur H.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 01 - 1945    
  Private First Class Espino Richard     41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 17 - 11 - 1944    
  Private Esposito Gennaro J.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Private First Class Esposito Michael C.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Esqueda Antonio C.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Esquibel Daniel   Jr. 363rd Infantry Regiment, 91st Infantry Division 05 - 07 - 1944    
  Private Esquibel Joe S.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 02 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Esterly Joseph J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Captain Estes Norman B.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 12 - 02 - 1945    
  Private Estill James D.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Estle Dale R.   786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 15 - 08 - 1944    
  Sergeant Estlinbaum Fred E.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 10 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Estrada Louis H.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Lieutenant Colonel Etter Charles E.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 18 - 11 - 1944    
  Sergeant Etzel Edward   Jr. 407th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 01 - 01 - 1945    
  Private First Class Etzler Vernon L.   355th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Euse Frank   Jr. 463rd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 23 - 03 - 1945    
  First Lieutenant Evancho George     570th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Evancho Peter     413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Evanchuck Paul     310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Sergeant Evanovich Joseph     569th Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 14 - 02 - 1945    
  Sergeant Evans Albert C.   12th Engineer Combat Battalion, 8th Infantry Division 01 - 01 - 1945    
  Second Lieutenant Evans Charles H. Jr. 368th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 29 - 08 - 1944    
  Private Evans Charlie     137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 08 - 03 - 1945    
  Corporal Evans Dewey L.   37th Field Artillery Battalion, 2nd Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  First Sergeant Evans Forrest R.   95th Reconnaissance Troop, 95th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Evans George H.   342nd Infantry Regiment, 86th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Evans Grover C.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Evans Lloyd W.   350th Bomber Squadron, 100th Bomber Group, Heavy 08 - 10 - 1943    
  Private First Class Evans Lyle W.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Flight Officer Evans Ralph R. Sr. 1252nd Army Air Force Base Unit 08 - 11 - 1945    
  Private Evans Randolph L.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Private Evans Raymond L.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Private Evans Robert T.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Evans Roy W.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Evanuk Walter     747th Tank Battalion 05 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Everett Arthur L.   535th Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 19 - 08 - 1943    
  Technician Fifth Grade Everhart Robert C.   771st Tank Battalion 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Exline Robert R. Jr. 309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Eye Harold F.   339th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Technical Sergeant Eylens John T. Jr. 533rd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 30 - 05 - 1944    
  Private Ezernack Herman     325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: