" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private Cabic James F.   508th Parachute Infantry Regiment 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Cabral Albert     405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Private Caccese John J.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 06 - 10 - 1944    
  Private First Class Caddick William E. Jr. 12th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 16 - 11 - 1944    
  Corporal Cahill Edward F.   771st Tank Battalion 27 - 03 - 1945    
  Sergeant Cahill Edward R.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Cahill John W.   706th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 21 - 11 - 1944    
  Private Cahill Robert J.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Cain James F.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Private First Class Cain Morris A. Jr. 405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Cairney Thomas     411th Anti-Aircraft Gun Battalion 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Calcagno Joseph A.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 15 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Caldwell John E. Jr. 367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  Private First Class Caldwell Merlin F.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Caldwell Perley A.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  Corporal Calhoun Charles B.   67th Armored Regiment, 2nd Armored Division 17 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Caliguri Anthony C.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 24 - 12 - 1944    
  Technician Fifth Grade Call Thomas W.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 05 - 10 - 1944    
  Merchant Seaman Callaway Larkin M.     03 - 03 - 1946    
  Second Lieutenant Callaway Paul J.   36th Tank Battalion, 8th Armored Division 09 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Callaway Van D.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 21 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Callea Joseph A.   Division Artillery, 17th Airborne Division 29 - 03 - 1945    
  Private Callery James J.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Cameron Gerard Guyot   Counter Intelligence Corps 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Camp Seaborn S.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private Camp William J.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 26 - 12 - 1944    
  Private Campagnoni Arthur D.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 21 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Campanale Joseph P.   82nd Engineer Combat Battalion 23 - 11 - 1944    
  Private Campbell Arthur L.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Campbell Charles B.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 20 - 12 - 1943    
  Technician Fourth Grade Campbell Charles J.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Sergeant Campbell Cortlandt G.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Private First Class Campbell Glenn H.   680th Field Artillery Battalion, 17th Airborne Division 03 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Campbell Harold     405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Technical Sergeant Campbell Hugh M.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Campbell Leroy F.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Campbell Luther V.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Campbell Robert G.   601st Bomber Squadron, 398th Bomber Group, Heavy 02 - 11 - 1944    
  Corporal Campbell Spencer G.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Campion Fabian M.   859th Bomber Squadron, 492nd Bomber Group, Heavy 07 - 07 - 1944    
  Private First Class Canelli Gaetano J.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 01 - 05 - 1945    
  Private First Class Caniglia Anthony J.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Private First Class Cannon John T.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Staff Sergeant Cannon Robert J.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 09 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Cannon William F. Jr. 413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Cannon William J.   422nd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Canova Gene E.   61st Squadron, 314th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Cantrell Carl E.   329th Engineer Combat Bn, 104th Infantry Division 06 - 01 - 1945    
  Private Cantwell Francis J.   12th Engineer Combat Battalion, 8th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Caouette Armand E.   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 14 - 12 - 1944    
  Private First Class Capehart Ralph L.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Capone Carmen     290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Caporali Camillo R.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Sergeant Caporaso John L.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Corporal Capriola Steven     313th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Cardiel Emilio     121st Engineer Combat Battalion, 29th Infantry Division 03 - 10 - 1944    
  Private First Class Cardin Benjamin R.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private Cardone Joseph A.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Cardoni Charles J.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Cardoza George L.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 17 - 11 - 1944    
  Private First Class Carey Raymond     48th Infantry Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Major Cargill Thomas C.   14th Squadron, 61st Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private Carlberg Robert E.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 09 - 02 - 1945    
  Private First Class Carleton John R.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 27 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Carley Albert B.   712th Tank Battalion 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Carlisi John B.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private Carll Gusdolph J.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Carlson Claus P.   395th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 31 - 01 - 1945    
  Private First Class Carlson Clifford G.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Carlson Edwin H.   10th Infantry Battalion, 4th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  Master Sergeant Carlson Frank L.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 07 - 02 - 1945    
  Private Carlson Orrin H.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Sergeant Carlson Sivert J.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Corporal Carlyle Raymond E.   12th Field Artillery Observation Battalion 26 - 04 - 1945    
  Sergeant Carmichael Lawrence     854th Bomber Squadron, 491st Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1944    
  Private First Class Carncross Jay R.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 10 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Carnes Clyde J.   70th Field Artillery Battalion 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Carney Luther   Jr. 387th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Caroli Homer E.   112th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 08 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Carothers John W.   427th Bomber Squadron, 303rd Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Technical Sergeant Carpenter Joseph L.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Carpenter Lloyd M.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 25 - 09 - 1944    
  Private First Class Carpenter Roy C.   290th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Private First Class Carpenter Stanley W.   393rd Infantry Regiment, 99th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Carpenter Walter R.   544th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 16 - 03 - 1944    
  Technician Fifth Grade Carpenter Wilson W.   643rd Tank Destroyer Battalion 12 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Carpentieri Anthony     337th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 16 - 12 - 1943    
  Staff Sergeant Carper John T.   366th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 19 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Carr D. Ben   852nd Bomber Squadron, 491st Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private Carr Eugene S.   1317th Engineer General Service Regiment 01 - 05 - 1945    
  Private Carriker Thomas O.   68th Tank Battalion, 6th Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Carroll Darwin J.   364th Fighter Squadron, 357th Fighter Group 22 - 02 - 1944    
  Sergeant Carroll Philip H. Jr. 365th Bomber Squadron, 305th Bomber Group, Heavy 14 - 10 - 1944    
  Sergeant Carrubba Rosario G.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 07 - 10 - 1944    
  Sergeant Carsey George W.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 24 - 12 - 1944    
  Private Carson Raymond L.   326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 18 - 09 - 1944    
  Private Carter Charles W.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 22 - 03 - 1945    
  Private First Class Carter Claud C.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Carter Clifford L.   Headquarters Company, 2nd Armored Division 15 - 07 - 1945    
  Private First Class Carter Eugene C.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Private Carter Herbert L.   23rd Infantry Battalion, 7th Armored Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Carter Joe     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 10 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Carter Lawrence B.   17th Tank Battalion, 7th Armored Division 23 - 11 - 1944    
  Private First Class Carter Le Roy B.   38th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Carter Norman L.   863rd Bomber Squadron, 493rd Bomber Group, Heavy 12 - 09 - 1944    
  Private Carter Paul R.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 17 - 09 - 1944    
  Private Carter Ralph J.   9th Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Sergeant Carter Roy T.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Carter William T.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private First Class Cartmill Leroy E.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Carwile James G.   638th Tank Destroyer Battalion 06 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade Casden Shepherd     102nd Cavalry Group 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Case Eldon L.   102nd Reconnaissance Troop, 102nd Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Corporal Case Jack A.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 12 - 10 - 1944    
  Sergeant Casey Dennis F.   379th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Casey Ira S.   7th Infantry Battalion, 8th Armored Division 11 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Cash Robert T.   Reconnaissance Platoon, 82th Airborne Division 28 - 04 - 1945    
  Captain Cashion William W.   424th Infantry Regiment, 106th Infantry Division 23 - 12 - 1944    
  Private First Class Casper Charles E.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Casper Thomas W.   633rd Quartermaster Laundry Company 01 - 12 - 1944    
  Captain Cassaday Charles G.   27th Photographic Squadron, 7th Reconnaissance Group 08 - 06 - 1944    
  Private Cassellius Bernard E.   291st Infantry Regiment, 75th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Cassetti David B.   504th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 27 - 09 - 1944    
  Private Cassidy Frederick E.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 06 - 12 - 1944    
  Private First Class Cassidy Raymond L.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Cassidy Thomas E.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Sergeant Casson Edward R.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Sergeant Cast Virgil A.   730th Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 10 - 02 - 1944    
  Staff Sergeant Castaneda Jose A.   578th Bomber Squadron, 392nd Bomber Group, Heavy 07 - 10 - 1944    
  Private First Class Castie Albert C.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 12 - 05 - 1945    
  Sergeant Castle Francis E.   332nd Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 12 - 1943    
  Staff Sergeant Castle Robert H.   335th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 22 - 06 - 1943    
  Private First Class Castro Arthur V.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 24 - 11 - 1944    
  Private Castro Silvestre P.   508th Parachute Infantry Regiment 27 - 09 - 1944    
  Technician Fifth Grade Catanzaro John J.   735th Railway Operating Battalion 19 - 05 - 1945    
  Corporal Cater William G.   513th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private Cathey Sam     87th Cavalry Reconn Squadron, 7th Armored Division 22 - 10 - 1944    
  Private First Class Caughey Isaac K.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Cavender Franklin M.   333rd Infantry Regiment 13 - 03 - 1945    
  Sergeant Caver Roy E.   850th Bomber Squadron, 490th Bomber Group, Heavy 28 - 03 - 1945    
  Sergeant Cawley Edward R.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 03 - 12 - 1944    
  Private First Class Ceccarini Lido     330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 06 - 01 - 1945    
  Private First Class Cecil Terry J.   605th Tank Destroyer Battalion 02 - 05 - 1945    
  Staff Sergeant Ceglia Joseph T.   38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Celestino Joseph A.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Cennami Salvatore     120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 11 - 11 - 1944    
  Technical Sergeant Cerasaro Victor P.   406th Field Artillery Group 14 - 04 - 1945    
  Corporal Ceravolo Santo     747th Tank Battalion 22 - 11 - 1944    
  Private First Class Cervenka Cyril S.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private Cessarini Elio     501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 16 - 10 - 1944    
  Private Chaddock Robert G.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Private Chadwick William A.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 24 - 12 - 1944    
  Private First Class Chadwick William O. J.   121st Infantry Regiment, 8th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private First Class Chaires Simon H.   187th Engineer Combat Battalion 07 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Chamberlain Gordon C.   82nd Squadron, 436th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Chamberlin William B.   301st Field Artillery Battalion, 94th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Chambers Landon H.   160th Ordnance Bomb Disposal Squad 16 - 04 - 1945    
  Private Chambers Roy E.   271st Infantry Regiment, 69th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private Chambers William H.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Sergeant Chambliss Harrell C.   394th Infantry Regiment, 99th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Chandler Charles E.   748th Field Artillery Battalion 26 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Chandler George N.   341st Engineer General Service Regiment 17 - 03 - 1945    
  Private Chaney Benjamin F.   327th Field Artillery Battalion, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade Chaney Cleotus C.   540th Quartermaster Salvage & Repair Company 05 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Chaney Clifton A.   347th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Chaney Harold C.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 04 - 1945    
  Private Chaney Richard D.   374th Engineer General Service Regiment 14 - 05 - 1945    
  Major Chaney Robert E.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 15 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Chaplin Emil     155th Anti-Aircraft Battalion, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Captain Chapman Carl F. Jr. 497th Bomber Squadron, 344th Bomber Group, Medium 23 - 02 - 1945    
  Private Chapman Robert J.   320th Field Artillery Battalion, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private First Class Chappel Hubert W.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private Chappell Claudius H.   38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 09 - 11 - 1944    
  Private First Class Chappell Cubie C.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 25 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Chappell Laurence W.   327th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 03 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Charait Albert A.   507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Fifth Grade Charest Robert W.   512th Engineer Light Pontoon Company 30 - 05 - 1945    
  Technician Fifth Grade Charron Romeo J.   78th Quartermaster Company, 78th Infantry Division 30 - 08 - 1945    
  First Lieutenant Chase Howard T. Jr. Military Police Platoon, 17th Airborne Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Chasse Leo F.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 09 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Chastain Kenneth R.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Chatam J. C.   4041st Quartermaster Truck Company 06 - 08 - 1945    
  Captain Chatfield Keith G.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  Private First Class Cheadle Aaron C.   23rd Infantry Regiment, 2nd Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Sergeant Cheatham Clyde C.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 29 - 01 - 1946    
  Private Cheatham John W.   3959th Quartermaster Truck Company 04 - 11 - 1945    
  First Lieutenant Cheek Earle C.   704th Bomber Squadron, 446th Bomber Group, Heavy 24 - 03 - 1945    
  Private Chemeres John P.   12th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  Private First Class Cheney Russell D.   16th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 16 - 02 - 1945    
  Private First Class Chenga Frank W.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Chepan John     329th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Cheran George     116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private First Class Cherivassi John J.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Sergeant Chernansky Michael     21st Infantry Battalion, 11th Armored Division 03 - 04 - 1945    
  Sergeant Cherry Edward G. Jr. 406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 15 - 03 - 1945    
  Private Cherry Lloyd D.   3101st Quartermaster Service Company 14 - 02 - 1946    
  Private Cherry Paul     1698th Engineer Combat Battalion 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Chesney Lawrence B.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 04 - 11 - 1944    
  Private First Class Chester Lewis H.   110th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 15 - 01 - 1945    
  Technician Fourth Grade Chestnutwood Joseph     119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technical Sergeant Chicknowski George R.   80th Squadron, 436th Troop Carrier Group 13 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Chilcoat James M.   734th Bomber Squadron, 453rd Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Staff Sergeant Childers Jack W.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Private First Class Childers Julius L.   60th Infantry Battalion, 9th Armored Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Childress Clyde W.   341st Field Artillery Battalion, 89th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Childress Robert L.   603rd Tank Destroyer Battalion 18 - 04 - 1945    
  Private First Class Childs James A.   508th Parachute Infantry Regiment 18 - 09 - 1944    
  Second Lieutenant Childs Robert L.   554th Engineer Heavy Pontoon Battalion 23 - 02 - 1945    
  Captain Chisholm John A. Jr. 568th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 08 - 07 - 1945    
  Technician Fifth Grade Chism David B.   445th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 28 - 12 - 1944    
  Private First Class Chludzienski Henry J.   346th Infantry Regiment, 87th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Chmela Earl F.   4th Cavalry Reconnaissance Squadron 20 - 12 - 1944    
  Second Lieutenant Choate George R. Jr. 62nd Fighter Squadron, 56th Fighter Group 24 - 10 - 1944    
  Sergeant Chodynicky Edward J.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private Chojnacki Anthony J.   8th Infantry Regiment, 4th Infantry Division 15 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Chopp John     339th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Choquette Joseph D.   53rd Engineer Battalion, 8th Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Chotin Max     Staging Area 3 03 - 11 - 1945    
  Second Lieutenant Chouinard Merton L.   567th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Sergeant Chrisman Thomas W.   41st Infantry Battalion, 2nd Armored Division 27 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Chrismon Henry C. Jr. 413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 21 - 11 - 1944    
  Technician Fourth Grade Christensen Holger R.   774th Tank Battalion 09 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Christian Alonzo H.   332nd Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Colonel Christian Warren W.   Headquarters, US Forces, European Theater 09 - 01 - 1946    
  Private Christiano Rocco     326th Engineer Battalion, 101st Airborne Division 06 - 10 - 1944    
  Private First Class Christians Roger W.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Christiansen John C.   564th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy