" Wie zijn verleden niet kent, maakt steeds dezelfde fouten "

 

 

 

 

Feiten en mythes bevrijding gemeente Eisden-Margraten

       
 

Bevinden er zich nu nog militairen oorlogsgraven in de gemeente?  
       
   

In de huidige gemeente Eisden-Margraten bevindt zich o.a. Netherlands American Military Cemetery dat herbergt momenteel de graven van 8297 militairen en of burgers die respectievelijk afkomstig zijn uit Canada, Groot BrittanniŽ, Mexico en de Verenigde Staten van Amerika. 

 
       
       
      A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z  
       
     
       
  Private Anderson Walter R.   318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
       
     
       
  Private Aasen Erling A.   390th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 02 - 04 - 1945    
  Seaman First Class Abbatello Joseph     United States Naval Reserve 03 - 12 - 1944    
  Private Abbott Thomas J.   6950th Prisoner of War Overhead Detachment 25 - 04 - 1945    
  Private Abdo Edward B.   4th Cavalry Reconnaissance Squadron 20 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Abele Joseph R.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Private Abell Forrest W.   80th Anti-Aircraft Battalion, 82nd Airborne Division 01 - 10 - 1944    
  Technician Fifth Grade Abercrombie Alex M.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 18 - 04 - 1945    
  Private Abernathy Raiford W.   32nd Armored Regiment, 3rd Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Abraham Lester L.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 22 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Abraham Marshall T.   613th Bomber Squadron, 401st Bomber Group, Heavy 08 - 05 - 1944    
  Staff Sergeant Abrahamson Philip     125th Cavalry Reconnaissance Squadron 03 - 10 - 1944    
  Sergeant Abramczyk Henry M.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Abrams Billey     18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Abril Mike E.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Technician Fourth Grade Acey Henry   Jr. 469th Truck Company 01 - 08 - 1945    
  First Lieutenant Acheson Wilbur E.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Private Acker Eugene H.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 01 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Acker Joel M. Jr. 547th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 12 - 08 - 1943    
  Sergeant Acker Leonard W.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Sergeant Ackerman Albert L. Jr. 414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 21 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Ackerman Hyman     411th Quartermaster Company, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Acquisto Peter A.   327th Infantry Regiment, 101st Airborne Division 28 - 09 - 1944    
  Private Adair William E.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  Private Adamczyk Michael S.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Adame Jose A.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 07 - 12 - 1944    
  Private First Class Adams Arlon L.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 24 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Adams Charles R. E.   826th Engineer Battalion, Aviation 16 - 04 - 1945    
  Technician Fourth Grade Adams John W.   489th Field Artillery Battalion, 7th Armored Division 28 - 03 - 1945    
  Corporal Adams Platt   Jr. 386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Adams William H.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 28 - 01 - 1945    
  Private First Class Adamson George J.   13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Private Adcock O. B.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Corporal Addicks Leroy L.   739th Tank Battalion 25 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Addy Floyd E.   861st Bomber Squadron, 493rd Bomber Group, Heavy 14 - 06 - 1944    
  Technician Fifth Grade Adensam Theodore J.   2726th Engineer Light Equipment Company 25 - 05 - 1945    
  Private First Class Adkins Elwood     401st Glider Infantry Regiment, 101st Airborne Division 19 - 09 - 1944    
  Private First Class Adolf Joseph     405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Adrian Arthur R.   423rd Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1943    
  Private First Class Agna Reginald A.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Agostinelli Kitan A.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Agresta Frank F.   747th Tank Battalion 19 - 11 - 1944    
  Private Aguero Bonifacio     330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 03 - 03 - 1945    
  Private First Class Aguilar Francisco E.   275th Infantry Regiment, 70th Infantry Division 11 - 01 - 1945    
  Private Ahner Claire C.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 06 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Aho Eino R.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Sergeant Aibavich Julius W.   728th Bomber Squadron, 452nd Bomber Group, Heavy 07 - 04 - 1945    
  Private Aker Fred T.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Akin J. B.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 29 - 03 - 1945    
  Captain Akin John H.   512th Fighter Squadron, 406th Fighter Group 25 - 02 - 1945    
  Private First Class Akin Robert E.   309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Corporal Akins Hugh J.   508th Parachute Infantry Regiment 04 - 10 - 1944    
  Sergeant Akosevich Paul M.   571st Bomber Squadron, 390th Bomber Group, Heavy 14 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Albers Barend J. Jr. 47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 14 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Albery Kenneth E.   245th Engineer Combat Battalion 11 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Alboszta Edward J.   47th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Albrecht David F.   544th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Private First Class Alco Dominick J.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 21 - 11 - 1944    
  Private First Class Alcock Berry H. Jr. Military Police Platoon, 83rd Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Alderson Richard J.   317th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  Private First Class Aldom David R.   341st Infantry Regiment, 86th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Aldrich Clifford W.   386th Infantry Regiment, 97th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Aldrich Louis T.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Aldridge Eugene F.   413rd Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private Alen Paul O.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 03 - 03 - 1945    
  Master Sergeant Alexander Alvin R.   390th Fighter Squadron, 366th Fighter Group 10 - 05 - 1945    
  Second Lieutenant Alexander Boyd A.   508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Private First Class Alexander Cecil R.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  Private First Class Alexander Charles M.   505th Parachute Infantry Regt, 82nd Airborne Division 02 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Alexander Charles R.   323rd Bomber Squadron, 91st Bomber Group, Heavy 22 - 02 - 1944    
  First Lieutenant Alexander Harry N.   566th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Alexander Marvin C.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Private First Class Alexander W. B.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Alge George W.   428th Fighter Squadron, 474th Fighter Group 02 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Algeo Jerre M.   407th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Private Alio Salvatore J.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 20 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Allabaugh Donald J.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 30 - 01 - 1945    
  Staff Sergeant Allan Robert G.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 20 - 09 - 1944    
  Private Allbert Frederick M.   247th Engineer Combat Battalion 24 - 02 - 1945    
  Private Allen Arthur R.   489th Field Artillery Battalion, 7th Armored Division 05 - 12 - 1944    
  Private First Class Allen Edward L.   315th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 28 - 03 - 1945    
  Private First Class Allen George W.   327th Engineer Combat Bn, 102nd Infantry Division 22 - 01 - 1945    
  Sergeant Allen Henry L.   312th Engineer Combat Battalion, 87th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  Private First Class Allen Ossie J.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 30 - 11 - 1944    
  Private Allen Robert G.   506th Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 07 - 10 - 1944    
  First Lieutenant Allen Wilkie M.   364th Engineer General Service Regiment 31 - 03 - 1945    
  Sergeant Allen William G.   331st Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 19 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Allen William H. Jr. 708th Bomber Squadron, 447th Bomber Group, Heavy 29 - 04 - 1944    
  Sergeant Allgeier Albert G.   474th Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 16 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Allie James J.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Private First Class Allie Leonard E.   254th Field Artillery Battalion 12 - 12 - 1944    
  Corporal Allison A. J.   125th Cavalry Reconnaissance Squadron 01 - 04 - 1945    
  Sergeant Allison Francis E.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 14 - 04 - 1945    
  Private First Class Allmendinger Ervin     313th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 11 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Allsop George W.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 04 - 12 - 1944    
  Private First Class Allstot Clarence E.   31st Tank Battalion, 7th Armored Division 29 - 10 - 1944    
  Private Almasi Adolph J.   634th Tank Destroyer Battalion 15 - 04 - 1945    
  Private Alston Norman P.   120th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 20 - 11 - 1944    
  Private Alston Tullos   Jr. 2nd Quartermaster Battalion 04 - 05 - 1945    
  Private Altig Orton T.   325th Glider Infantry Regiment, 82nd Airborne Division 06 - 04 - 1945    
  Private Alvarado Edward M.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 08 - 12 - 1944    
  Flight Officer Amberg George L.   336th Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 21 - 02 - 1944    
  Second Lieutenant Amberg Kenneth S.   332nd Bomber Squadron, 94th Bomber Group, Heavy 11 - 01 - 1944    
  Private First Class Ambrose Edmund P.   502nd Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 22 - 10 - 1944    
  Staff Sergeant Ambrose Tuite H. A.   510th Bomber Squadron, 351st Bomber Group, Heavy 17 - 08 - 1943    
  Private First Class Amend Karl E.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Corporal Amersbach Albert M.   60th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Private First Class Amico Angelo J.   28th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 26 - 11 - 1944    
  Second Lieutenant Ammerman Nelson V. Jr. 91st Squadron, 439th Troop Carrier Group 24 - 03 - 1945    
  Private First Class Amoroso Carmelo J.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 04 - 02 - 1945    
  First Lieutenant Amoruso Louis P.   562nd Anti-Aircraft Arty (Automatic Weapons) Battalion 27 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Amory Edward     546th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 28 - 07 - 1943    
  Sergeant Amoss Harry C.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 18 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Amundsen Arthur     109th Infantry Regiment, 28th Infantry Division 13 - 11 - 1944    
  Private First Class Anchorstar Gustav F.   423rd Infantry Regiment, 106th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Andel Frank G.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 11 - 1944    
  Private Anderka Carl L. R. Jr. 13th Infantry Regiment, 8th Infantry Division 01 - 01 - 1945    
  Technical Sergeant Andersen Donald W.   751st Bomber Squadron, 457th Bomber Group, Heavy 28 - 09 - 1944    
  Private First Class Anderson Bruce L.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 14 - 12 - 1944    
  Private First Class Anderson Carl J.   314th Infantry Regiment, 79th Infantry Division 24 - 03 - 1945    
  Private Anderson Clarence T.   46th Infantry Battalion, 5th Armored Division 15 - 12 - 1944    
  Technician Fourth Grade Anderson Devere R.   304th Engineer Combat Battalion, 79th Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Private First Class Anderson Deyrell C.   311th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Corporal Anderson Edward C.   4405th Quartermaster Service Company 23 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Anderson Ernest L.   558th Bomber Squadron, 387th Bomber Group, Medium 31 - 08 - 1943    
  Private First Class Anderson George E.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Second Lieutenant Anderson George H.   527th Bomber Squadron, 379th Bomber Group, Heavy 30 - 01 - 1944    
  Private First Class Anderson George R.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 18 - 11 - 1944    
  Sergeant Anderson John D.   27th Infantry Battalion, 9th Armored Division 15 - 04 - 1945    
  Private Anderson John E.   701st Tank Battalion 11 - 04 - 1945    
  Private Anderson Leonard R.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Technician Fifth Grade Anderson Leroy D.   66th Regiment, 2nd Armored Division 08 - 03 - 1945    
  Private First Class Anderson Lloyd J.   116th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 17 - 11 - 1944    
  First Lieutenant Anderson Orville S.   414th Fighter Squadron 14 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Anderson Paul P.   501st Parachute Infantry Regt, 101st Airborne Division 24 - 09 - 1944    
  Private Anderson Ralph W.   524th Quartermaster Car Company 13 - 01 - 1946    
  Sergeant Anderson Richard N.   194th Infantry Regiment, 17th Airborne Division 12 - 04 - 1945    
  Private First Class Anderson Richard O.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 18 - 04 - 1945    
  Private Anderson Robert S.   246th Engineer Combat Battalion 23 - 02 - 1945    
  Technician Fourth Grade Anderson Rudolph Y.   83rd Reconnaissance Bn, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Technical Sergeant Anderson Truman K.   715th Bomber Squadron, 448th Bomber Group, Heavy 24 - 08 - 1944    
  Second Lieutenant Anderson Vernon D.   601st Bomber Squadron, 398th Bomber Group, Heavy 26 - 11 - 1944    
  Staff Sergeant Anderson Walter J.   532nd Bomber Squadron, 381st Bomber Group, Heavy 30 - 07 - 1943    
  Staff Sergeant Anderson William M.   565th Bomber Squadron, 389th Bomber Group, Heavy 20 - 02 - 1944    
  Corporal Anderson William R.   49th Infantry Battalion, 8th Armored Division 08 - 04 - 1945    
  Private First Class Andrews Arthur C.   115th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private First Class Andrews Clifton N.   413rd Infantry Regiment, 104th Infantry Division 01 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Andrews Milford E.   339th Bomber Squadron, 96th Bomber Group, Heavy 12 - 05 - 1944    
  Private First Class Andronis Christ J.   58th Infantry Battalion, 8th Armored Division 27 - 02 - 1945    
  Staff Sergeant Angel Lee M.   18th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Staff Sergeant Angelo Julius T.   702nd Bomber Squadron, 445th Bomber Group, Heavy 12 - 09 - 1944    
  Private Ankenbruck James R.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 12 - 1944    
  First Lieutenant Annin Robert E. III 33rd Armored Regiment, 3rd Armored Division 30 - 03 - 1945    
  Second Lieutenant Anthes Calvin L.   547th Bomber Squadron, 384th Bomber Group, Heavy 13 - 04 - 1944    
  Technician Fifth Grade Antol Frank     309th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 17 - 12 - 1944    
  Sergeant Antoszewski Anthony     333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 05 - 12 - 1944    
  Private First Class Appleman James E.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 06 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Aprill Elwyn D.   561st Ordnance Maintenance Company 21 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Arant Joseph W.   326th Bomber Squadron, 92nd Bomber Group, Heavy 23 - 03 - 1944    
  Private Arcangeli Bruno     507th Parachute Infantry Regt, 17th Airborne Division 24 - 03 - 1945    
  Technician Third Grade Archambeault James J.   113th Field Artillery Battalion, 30th Infantry Division 13 - 04 - 1945    
  Private First Class Archer Harry V. Jr. 137th Infantry Regiment, 35th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Archer John S. Jr. 786th Bomber Squadron, 466th Bomber Group, Heavy 15 - 08 - 1944    
  Private First Class Arcuni Dominic J.   405th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 10 - 04 - 1945    
  Corporal Ardeune Vance M.   318th Infantry Regiment, 80th Infantry Division 02 - 04 - 1945    
  Private Arel Rudolph T.   202nd Field Artillery Group 13 - 04 - 1945    
  Private Arellanes Augustine     307th Engineer Battalion, 82nd Airborne Division 10 - 04 - 1945    
  Staff Sergeant Aremburg Raymond H.   407th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 29 - 11 - 1944    
  First Sergeant Arledge Keith W.   80th Anti-Aircraft Battalion, 82nd Airborne Division 09 - 10 - 1944    
  Private First Class Armijo Antonio B.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 22 - 11 - 1944    
  Corporal Armour Theodore E.   152nd Station Hospital 21 - 04 - 1945    
  Private First Class Armstrong Arden C.   15th Infantry Battalion, 5th Armored Division 14 - 12 - 1944    
  Private First Class Armstrong Claudius J.   16th Infantry Battalion, 13th Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Sergeant Armstrong William B.   14th Field Artillery Battalion, 2nd Armored Division 12 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Arneberg Norman E.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 06 - 11 - 1944    
  Technician Fifth Grade Arnold Henry     855th Quartermaster Company 15 - 04 - 1945    
  Private Arnold James W.   39th Infantry Regiment, 9th Infantry Division 30 - 03 - 1945    
  Private First Class Arnold Levi A.   36th Cavalry Reconnaissance Squadron 02 - 04 - 1945    
  Private First Class Arnold Marvin J.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 25 - 11 - 1944    
  Major Arnold Robert B.   207th Field Artillery Battalion 24 - 02 - 1945    
  Private Arpajian Harry A.   424th Infantry Regiment, 106th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private First Class Arriaga Reyes M.   335th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 12 - 1944    
  Private First Class Arrowsmith John W. Jr. 175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 09 - 01 - 1945    
  Private First Class Aschoff Harry E.   175th Infantry Regiment, 29th Infantry Division 09 - 01 - 1945    
  Sergeant Asher Willis E.   117th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 17 - 04 - 1945    
  Second Lieutenant Ashley Robert W.   367th Bomber Squadron, 306th Bomber Group, Heavy 22 - 12 - 1943    
  Private Ashworth Ralph W.   38th Infantry Battalion, 7th Armored Division 26 - 03 - 1945    
  Private First Class Ashworth Wilson P.   36th Armored Infantry Regiment, 3rd Armored Division 18 - 04 - 1945    
  Sergeant Asmus George M.   334th Infantry Regiment, 84th Infantry Division 02 - 03 - 1945    
  Private First Class Atchley Alfred A.   358th Infantry Regiment, 90th Infantry Division 01 - 02 - 1945    
  Private Atchley William E. T.   333rd Infantry Regiment, 84th Infantry Division 01 - 03 - 1945    
  Corporal Atherton Roger L.   508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Staff Sergeant Atkins Donald L.   414th Infantry Regiment, 104th Infantry Division 16 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Atkinson Edward L.   406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 28 - 02 - 1945    
  Sergeant Aubut William G.   119th Infantry Regiment, 30th Infantry Division 23 - 02 - 1945    
  Private First Class Audesse Arthur A.   330th Infantry Regiment, 83rd Infantry Division 26 - 02 - 1945    
  Sergeant Audette Rene N.   273rd Infantry Regiment, 69th Infantry Division 07 - 04 - 1945    
  Private Auger Morris C.   354th Infantry Regiment, 89th Infantry Division 12 - 04 - 1945    
  Technical Sergeant Auld Phillip H.   412nd Bomber Squadron, 95th Bomber Group, Heavy 21 - 05 - 1943    
  Staff Sergeant Aulenbach Aaron A.   456th Bomber Squadron, 323rd Bomber Group, Medium 03 - 04 - 1945    
  Private First Class Aureli Angelo A.   310th Infantry Regiment, 78th Infantry Division 16 - 12 - 1944    
  Private Ausmer Curley J.   784th Tank Battalion 10 - 01 - 1945    
  Private Austin Eugene     4049th Quartermaster Truck Company 24 - 04 - 1945    
  Technician Fifth Grade Austin Ralph M.   4th Surgical Hospital 24 - 03 - 1945    
  Sergeant Avery Franklin K.   378th Infantry Regiment, 95th Infantry Division 04 - 04 - 1945    
  Private Avila John L.   744th Tank Battalion 25 - 02 - 1945    
  Private Avraam Paul     406th Infantry Regiment, 102nd Infantry Division 25 - 02 - 1945    
  Private Axline Sherman E.   508th Parachute Infantry Regiment 20 - 09 - 1944    
  Sergeant Ayala Matias V.   289th Infantry Regiment, 75th Infantry Division 09 - 04 - 1945    
  First Lieutenant Ayers Joe B.   487th Fighter Squadron, 352nd Fighter Group 23 - 09 - 1944    
  Technician Fifth Grade Azur George J.   26th Infantry Regiment, 1st Infantry Division 17 - 04 - 1945    

 

 

     
  Geraadpleegde bronnen: